Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Konec série, Meziříčí vyšlo poprvé bez bodu

16. 1. 2018 13:45  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí, Uherský Ostroh – Bez bodu vyšli oba okresní zástupci ve víkendovém 16. kole hokejové Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska. Překvapením to bylo především u lídra tabulky z Velkého Meziříčí, hráči Velké Bíteše neuspěli v Uherském Ostrohu.

celý článek

Starší dorostenci Žďáru měli poloviční úspěšnost

16. 1. 2018 13:42  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou, Brno – Napůl úspěšní byli ve víkendových bojích extraligové skupiny o 15. – 25. místo hokejoví starší dorostenci Žďáru nad Sázavou. Ti doma nejprve přivítali třinecké Oceláře, s nimiž měli před zápasem stejný počet bodů. Na ledě se více dařilo soupeři Plamenů, jemuž pomohl vydařený začátek zápasu.

celý článek

Zvolili si motto: Nikdy to nevzdáme, a pak ho dodrželi

16. 1. 2018 11:15  |  Žďárský deník

Salta, Vysočina – Obrovská únava, náročná jízda v těžkém terénu. Stovky kilometrů v obrovském stresu. Účastníci Dakaru si sahají na dno (možná i za něj) svých sil. Obě posádky z Vysočiny v soutěži automobilů však bojují a pokračují dál: Martin Prokop na osmém místě, Tomáš Ouředníček uzavírá čtyřicítku.

celý článek

Účast v Pchjongčchangu? Běžci čekají na volná místa

15. 1. 2018 20:46  |  Žďárský deník

Nové Město na Moravě – Jubilejní osmdesátý ročník Zlaté lyže měl být původně slavnostní a okázaly, součástí běžeckého Světového poháru. Po známých a složitých peripetiích ohledně financí na Ministerstvu školství a tělovýchovy to pořadatelé vzdali. I tak však měl důležitý nádech s přívlastkem: nominační na olympiádu v Pchjongčchangu.

celý článek

Štursa zůstává u Schallerta, Polášek se stěhuje k Jiroutkovi

15. 1. 2018 20:36  |  Žďárský deník

Nové Město na Moravě – Velmi nevydařené vystoupení českých skokanů na Turné čtyř můstků nezůstalo bez odezvy.

celý článek

Mladší dorost zdolal Letňany

15. 1. 2018 11:50  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Zřejmě klíčové utkání o zachování extraligové příslušnosti čekalo v sobotním odpoledni na mladší dorostence Žďáru nad Sázavou. Hostující Letci se sice ve druhé třetině dostali z přesilové hry do vedení, ale od té doby skórovali už jen domácí hráči a nakonec přesvědčivě zvítězili 5:1. Podrobnější reportáž o tomto utkání, ale také vystoupení starších dorostenců, přineseme ve čtvrtečním týdeníku Vysočina.

celý článek

Po hodech přišel půst. Žďár doma překvapivě ztratil body

15. 1. 2018 10:21  |  Žďárský deník

Vysočina – Po středeční výhře v derby nad Havlíčkovým Brodem se očekávalo, že si hokejisté Žďáru doma v sobotním utkání 27. kola II. ligy – skupiny Střed bez problémů poradí i s David Servisem. Prvních dvacet minut tomu také nasvědčovalo, Plameny vedly 2:0 a zápas měly zcela pod kontrolou. Jenže celek z Českých Budějovic v prostřední části utkání třemi góly otočil a nakonec bral vítězství v prodloužení.

celý článek

Češky slaví triumf. Postaraly se o něj Kolocová s Kvapilovou

14. 1. 2018 19:18  |  Žďárský deník

Pelhřimov – Česká vítězná stopa v Pelhřimově pokračuje i na vyšším okruhu. České plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Michala Kvapilová ovládly turnaj CEV Masters a na trůnu tak střídají své krajanky Markétu Slukovou a Barboru Hermannovou, které po boji vyřadily ve čtvrtfinále. Soutěž mužů ovládla nizozemská dvojice Alexander Brouwer, Robert Meeuwsen.

celý článek

Prvními mistry jsou Kellner a Havlíčková

12. 1. 2018 22:14  |  Žďárský deník

Nové Město na Moravě – Úvodními distančními intervalovými závody volnou technikou začalo v novoměstské Vysočina Areně mistrovství České republiky v běžeckém lyžování.

celý článek

Dukla zvládla prodloužení, z Hané veze cenné dva body

12. 1. 2018 21:53  |  Žďárský deník

Olomouc – Konečně výhra venku. Na tu se jihlavští hokejisté načekali dlouhé dva měsíce, což představovalo šňůru sedmi porážek. Na osmý pokus to tedy ve 39. kole extraligy vyšlo. V Olomouci se o dvoubodové vítězství postaral v prodloužení Žálčík.