Hledáme řidiče - BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o.

Zpravodajství

Se vstupem do sezony, myslím, můžeme být spokojeni, říká Michal Konečný

Dnes 13:08  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Dobrý start, hlásí po úvodních dvou kolech nového ročníku II. ligy – skupiny Střed hokejisté Žďáru nad Sázavou. Pět získaných bodů z možných šesti je skutečně slušným počinem.

celý článek

Bystřici se premiéra povedla, Hippos schytal debakl

Dnes 12:53  |  Žďárský deník

Bystřice nad Pernštejnem, Náchod – Naprosto rozdílnými výsledky vstoupili do dalšího ročníku florbalové Národní ligy – skupiny Východ hráči Bystřice a Hipposu Žďár.

celý článek

Cítím zklamání, přiznala po premiéře Anna Gebre Selassie

Dnes 12:25  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí – Nepovedený vstup. Premiérové utkání v první lize házené mají za sebou hráčky Velkého Meziříčí. Utkání však domácím házenkářkám nevyšlo, Sokolu Vršovice podlehly 16:24.

celý článek

Hladík: Nesmíme začít zbytečně panikařit

Dnes 11:55  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Drama až do konce. Ani ve druhém extraligovém kole nedokázali házenkáři Nového Veselí bodovat. V souboji s loňským vicemistrem však sahali po bodu, jejich strhujícímu finiši ale sladká tečka chyběla. Západočeši uhájili těsné vítězství 23:22.

celý článek

Nedvědice urvala bod pevnou defenzivou

Dnes 11:46  |  Žďárský deník

Žďársko – I nadále na čele tabulky zůstávají po 7. kole východní skupiny I. A třídy fotbalisté Herálce. O uplynulém víkendu však měli štěstí, když na hřišti po sestupu z krajského přeboru se trápícího Jemnicka remizovali 1:1. Vyrovnávací gól však hráči klubu z obce pod Žákovou horou vstřelili až deset minut před závěrečným hvizdem.

celý článek

Podzim je tady, bundy a kabáty jen tak neodložíme

Dnes 11:33  |  Žďárský deník

Vysočina – Více jsme se potili, pršelo jen málo. Sužovalo nás sucho. Takové bylo ve zkratce letošní léto, které už v pátek 22. září minutu po dvaadvacáté hodině vystřídá astronomický podzim.

celý článek

Sháněli peníze na drogy. Koupili ukradenou občanku a šli si sjednat úvěr

Dnes 07:01  |  Žďárský deník

Jihlava – David Koubský z Čáslavi a Petr Šivak z Jihlavy se letos v dubnu pokusili získat v jednom z jihlavských obchodů s elektronikou zboží na splátky v hodnotě třicet tisíc korun. K získání spotřebitelského úvěru předložili cizí občanku. Na to, že doklad patří jinému člověku, a je pravděpodobně ukradený, upozornil prodejce systém při schvalování úvěru.

celý článek

Třebíč bere první dva body, udolala vedoucí Rytíře

Včera 20:20  |  Žďárský deník

Třebíč – Ve čtvrtém kole WSM ligy hokejisté Třebíče sahali proti favorizovanému Kladnu po prvním stoprocentním zisku. Slibné vedení z poslední minuty neudrželi, a tak o cenné výhře za dva body museli rozhodnout až v přesilovce v prodloužení.

celý článek

Pohárová povinnost splněna: Jihlava jde dál přes druholigový Sokolov

Včera 19:27  |  Žďárský deník

Jihlava – Fotbalisté Jihlavy potvrdili roli favorita a ve 3. kole MOL Cupu porazili druholigový Sokolov. Zápas rozhodl jedinou brankou utkání Novotný.