Žďársko - Okresní fotbalové soutěže mužů

celý článek

Dva góly Pastrňáka a Horáka i bleskovka Nečase. Češi si pohráli s Francií

13. 5. 2018 18:56  |  Žďárský deník

Snadná práce. Čeští hokejisté přehráli Francii 6:0 v předposledním utkání skupiny A na mistrovství světa v Dánsku. Národní tým soupeře přestřílel neskutečným poměrem 55:10.

celý článek

Hřiště i lesy u Rudíkova obsadili běžci s mapou a buzolou

12. 5. 2018 19:27  |  Žďárský deník

Rudíkov - To velké a pestré srocení sportovců, které bylo od sobotního rána k vidění na fotbalovém hřišti v Rudíkově, nemělo s kopanou nic společného. Byli to totiž orientační běžci z celé Vysočiny i vzdálenějších míst republiky. Skoro čtyři stovky jich přijely do Rudíkova na Mistrovství oblasti na krátké trati.

celý článek

Jihlavané trefovali jen tyče, výhru Sparty zařídil Kanga

11. 5. 2018 20:51  |  Žďárský deník

Jihlava - Smolná porážka. Statečnou partii odehráli jihlavští fotbalisté v duelu proti pražské Spartě. Hostující favorit byl sice po většinu zápasu aktivnější, větší brankové příležitosti ale měli domácí. Žádnou však neproměnili a devět minut před koncem je krutě potrestal dalekonosnou ranou Kanga.

celý článek

Večer Davidů! Krejčí a Pastrňák zařídili výhru 4:3 nad Rusy

10. 5. 2018 23:02  |  Žďárský deník

/ANKETA/ Zavolejte stráže, zbláznilo se páže… Tato píseň zněla v utkání proti Rusku čtyřikrát. A bohudík se zbláznila bostonská pážata Davidové Krejčí a Pastrňák. Jejich útok s Dmitrijem Jaškinem zařídil výhru 4:3 v prodloužení nad favorizovaným Ruskem ve skupině A mistrovství světa v Kodani.

celý článek

Sobotka se pustil do odvážného boje

10. 5. 2018 16:47  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – K poměrně náročnému sportovnímu výkonu se odhodlal žďárský hokejový trenér Martin Sobotka. Třiačtyřicetiletý kouč, který v současné době vede hokejisty prvoligové Třebíče, uzavřel ambiciózní sázku, že ve zbytku tohoto roku ujede na horském kole pět tisíc kilometrů. „Sedm set jich už mám za sebou,“ směje se sportovní univerzál, který občas naskočil také mezi tři tyče fotbalových Počítek.

celý článek

Bystřice prokázala ve šlágru kola velkou vnitřní sílu

10. 5. 2018 16:04  |  Žďárský deník

Bystřice nad Pernštejnem – Jednoznačným tahákem víkendového 20. kola krajského přeboru byl souboj druhého s prvním, fotbalisté Bystřice na Lužánkách přivítali lídra tabulky z Humpolce. V případě výhry se mohli svěřenci trenéra Oldřicha Veselého vrátit na první místo tabulky.

10. 5. 2018 12:26  |  Žďárský deník

Žďársko – Hodně našlapaný program má v posledních týdnech moravskoslezská divize D. Nyní ji totiž čeká již druhý anglický týden v řadě.

celý článek

V I. B třídě začíná na obou pólech přituhovat

10. 5. 2018 11:27  |  Žďárský deník

Žďársko – Víkendovým 20. kolem se letošní sezona v krajských fotbalových soutěžích na Vysočině překulila do své závěrečné čtvrtiny. Do konce soutěže zbývá ještě šest kol, ve východní skupině I. B třídy začíná být na pováženou situace Štěpánova i Nedvědice.