Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

OBRAZEM. Hokejové Telči nepomohl ani mistr světa, Chotěboř zničila Ledeč

Včera 23:05  |  Žďárský deník

/FOTOGALERIE/ Dvě kola odehráli o víkendu a státním svátku hokejisté v Krajské lize mužů Vysočiny. Nejlépe je zvládli hráči Světlé nad Sázavou, kteří vyhráli oba duely a jsou v čele tabulky. V Telči se představil poprvé mistr světa z roku 2002 Peter Pucher, svému týmu ale k bodům nepomohl.

celý článek

Mistr v repríze finále zdemoloval Tygry, trůn s námahou uhájila Boleslav

Včera 19:15  |  Žďárský deník

/AKTUALIZUJEME/ Sváteční kolo hokejové extraligy mělo na programu sedm zápasů. V repríze finále mistrovský Třinec rozdrtil doma Liberec 7:2. První místo po 9. kole uhájila Mladá Boleslav, která udolala Litvínov 3:2 po nájezdech.

celý článek

Expert Deníku Bičovský: Zachránit ligu pro Teplice nebude pro Jarošíka legrace

Včera 15:00  |  Žďárský deník

Zachránit teplické skláře i nadále mezi tuzemskou fotbalovou elitou v první lize bude podle místního patriota a klubové legendy Přemysla Bičovského opravdu těžké. „Určitě to nebude legrace,“ řekl vážným hlasem pro Deník zkušený 71letý internacionál a mimo jiné se 130 góly členem Klubu ligových kanonýrů.

celý článek

Běžec Vítek se stal mistrem Evropy. Tým závodníků z Vysočiny byl druhý

Včera 11:10  |  Žďárský deník

Běžci z Vysočiny zazářili na ME Masters v běhu do vrchu v italské Valtramontině. Jihlavský běžec Jaroslav Vítek se stal v kategorii M45 mistrem Evropy, v absolutním pořadí byl druhý. Společně s Jiřím Brychtou a Jiřím Markem získali stříbrnou medaili jako tým.

celý článek

Cestáři z Vysočiny předvedli řidičské umění. Se sypačem zvládli náročné manévry

Včera 06:19  |  Žďárský deník

Devět překážek, které prověřily řidičské dovednosti krajských cestářů. Tak by se dal popsat třináctý ročník Cestářského rodea na Vysočině. Letos poprvé byly překážky postavené podle regulí České silniční společnosti.

celý článek

Úsměv je nejlepší zkrášlovací zákrok, říká chirurg Jan Válka

Včera 06:03  |  Žďárský deník

Operuje již jednapadesát let. Je zakladatelem mikrochirurgie, byl u prvního přišití uříznutého prstu i u první transplantace prstu z nohy na ruku v tehdejším Československu.

celý článek

Utkání musíme vést jiným způsobem, mračil se po prohře v Líšni trenér Kameník

Včera 05:35  |  Žďárský deník

Až ve třetí minutě nastaveného času přišli o zisk bodu v dalším kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY fotbalisté FC Vysočina Jihlava. Líšni na jejím stadionu smolně podlehli 1:2.

celý článek

Řidiči, pozor: na D1 u Velké Bíteše havarovala cisterna ve směru na Brno

27. 9. 2021 17:34  |  Žďárský deník

Dopravu na dálnici D1 během pondělního odpoledne zkomplikovala dopravní nehoda cisterny.