Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Zlatá Sáblíková: Už jsem nevěřila, že ten pocit zažiju

8. 2. 2019 09:44  |  Žďárský deník

Inzell - Rychlobruslařka Martina Sáblíková na mistrovství světa v Inzellu opět potvrdila svou excelentní výkonnost.

celý článek

Fantazie! Ve velmi rychlém závodě získala Sáblíková zlato

7. 2. 2019 18:50  |  Žďárský deník

Inzell (Od zvláštního zpravodaje Deníku) - Skvělý výsledek. Na mistrovství světa v rychlobruslení vybojovala česká reprezentantka Martina Sáblíková zlatou medaili v závodě na tři tisíce metrů. Druhá v cíli skončila Nizozemka Antoinette De Jongová, třetí Ruska Natalija Voroninová. Všechny medailistky pokořily hranici čtyř minut.

celý článek

Nové Veselí vyválčilo v Lovosicích cenný bod

Nové Veselí vyválčilo  v Lovosicích cenný bod
7. 2. 2019 15:24  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Přáli si zisk alespoň bodu a to se jim podařilo. Házenkáři Nového Veselí zavítali v 16. kole Extraligy mužů na půdu silných Lovosic, které do té doby doma letos ještě neztratily ani bod. Tentokrát ale bylo všechno jinak, po remíze 22:22 se body spravedlivě dělily.

celý článek

Sportovní středisko se Žďáru vyplácí

7. 2. 2019 14:33  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Byl to velký úspěch, kterého fotbalový klub ve Žďáře nad Sázavou loni v létě dosáhl. Od letošního ročníku má totiž oddíl přidělené Sportovní středisko mládeže (SpSM).

celý článek

Plameny budou v závěru hájit nejlepší pozici pro play-off

7. 2. 2019 12:08  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Jdeme do finále. Tak by se dalo charakterizovat to, co nyní stojí před hokejovými Plameny. Ještě pět utkání v základní části a přijdou na řadu souboje ve vyřazovací části.

celý článek

OBRAZEM: Žďárské Plameny už osmdesát let hoří hokejem

7. 2. 2019 11:23  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Nejen fanoušci žďárského hokejového klubu Plameny jsou zváni na nejnovější výstavu, která byla ve čtvrtek slavnostně otevřena v budově Staré radnice. Expozice připomíná osm desítek let, které uplynuly od chvíle, kdy byl hokejový klub založen.

celý článek

Chci mít hlavně dobrý pocit z jízdy, nestresuje se před MS Sáblíková

6. 2. 2019 21:17  |  Žďárský deník

Inzell (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V dobré náladě a s mírným optimismem vstoupí ve čtvrtek do světového šampionátu na jednotlivých tratích česká rychlobruslařka Martina Sáblíková. Na trati 3 000 metrů bude patřit k hlavním adeptkám na zisk zlaté medaile. „Moje hlavní disciplína ale přijde až v sobotu,“ mírní optimismus rodačka ze Žďáru nad Sázavou.

celý článek

Mayer dojel na mistrovství ve čtvrté desítce

6. 2. 2019 10:32  |  Žďárský deník

Bogense – V dánském Bogense se o uplynulém víkendu konalo mistrovství světa v cyklokrosu. V sobotním závodu v kategorii mužů do 23 let se představil také Daniel Mayer z Polničky na Žďársku, který jinak hájí barvy cyklokrosového oddílu z Hlinska.

celý článek

Jedna třetina byla na body málo

5. 2. 2019 14:30  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Potvrdit zisk překvapivých tří bodů z Brna chtěli v sobotním podvečeru florbalisté žďárského Hipposu.

celý článek

Plameny doplatily na začátek

31. 1. 2019 18:01  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Po předchozích dvou výhrách jely Plameny na sever Moravy dobře naladěné. Jenže už po první třetině, kterou prohrály 0:3, bylo zřejmé, že k bodům bude asi daleko.