Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Bystřice se vrací zpět do divize

14. 6. 2019 09:57  |  Žďárský deník

Bystřice nad Pernštejnem – Mise splněna. Tak by se dalo nazvat to, co se v sobotu odehrávalo na bystřických Lužánkách. Před fotbalisty Bystřice stál v předposledním kole letošního ročníku krajského přeboru Vysočiny jasný úkol, zdolat poslední Košetice a zajistit si po dvou letech návrat do moravskoslezské divize. Podařilo se, byť výhra 3:0 se zrodila až díky brankám v závěrečné dvacetiminutovce.

celý článek

Nové Město je krůček od pádu

13. 6. 2019 15:10  |  Žďárský deník

Nové Město na Moravě – Pro přiživení naděje na záchranu potřebovali fotbalisté Nového Města na Moravě ve 28. kole Moravskoslezské fotbalové ligy doma naplno bodovat proti Dolnímu Benešovu. Po většinu času však hráli po vyloučení gólmana Koláře jen o deseti. Nerozhodný výsledek 0:0 znamená, že premiérová sezona ve třetí lize zřejmě pro Vrchovinu skončí sestupem zpět do divize.

celý článek

Kroměříž nám ukázala svojí sílu, přiznal Libor Smejkal

13. 6. 2019 12:43  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí – Hodně náročný soupeř čekal v předposledním kole Moravskoslezské fotbalové ligy na hráče Velkého Meziříčí. Na Tržiště v sobotu zavítala ještě o postup bojující Kroměříž, s níž ale celek z města pod nejvyšším dálničním mostem v republice sehrál v první půli vyrovnanou partii.

celý článek

Kozel Team dotáhl sezonu ke zlatu. Raduje se po devíti letech

13. 6. 2019 09:15  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou /FOTO/ – Sehranost, kvalitní výkony, vyrovnanost kádru, několik nebezpečných střelců a hlad po vítězství. To jsou hlavní atributy letošních mistrů Žďárské ligy malé kopané. Po devíti letech se stávají šampiony hráči Kozel Teamu, pro něž jde o celkově pátý triumf.

celý článek

Rožná v závěru utkání přestřílela Polničku

12. 6. 2019 14:34  |  Žďárský deník

Žďársko – Dohrávaným víkendovým utkáním mezi rezervním mužstvem Borů a Tasovem, v níž hosté zvítězili 5:2, se uzavřela voda nad letošním ročníkem IV. třídy – skupiny B.

celý článek

Béčko Nové Vsi ztratilo zápas po změně stran

12. 6. 2019 11:32  |  Žďárský deník

Žďársko – Již předposlední kolo letošního ročníku měl na programu fotbalový okresní přebor. V derby mezi Dolní Rožínkou a rezervou Bystřice rozhodoval závěr zápasu, gól Zítky z předposlední minuty znamenal zisk tří bodů pro hostující celek.Podobný gól last minute, tentokrát v podání Dominika Bajera, přinesl Křižanovu tři body na hřišti Jívoví. Pouze jedinou branku viděli diváci na utkáních ve Svratce a v Jimramově.

celý článek

Spolu s Měřínem slaví postup také Počítky

11. 6. 2019 16:05  |  Žďárský deník

Vysočina – Poslední kolo nižších krajských soutěží rozhodne o tom, zda se fotbalisté Štěpánova zachrání v I. B třídě.

celý článek

Herálec doma senzačně padl s posledním Pacovem

11. 6. 2019 12:00  |  Žďárský deník

Vysočina - Nižší krajské soutěže měly o víkendu na programu své předposlední kolo tohoto ročníku.

celý článek

Slavia je pro mě úplně nejvíc, říká Souček

11. 6. 2019 11:25  |  Žďárský deník

Havlíčkův Brod /ROZHOVOR/ – Tomáš Souček zažil zatím svůj nejúspěšnější rok a to jak na poli sportovním, tak i na poli osobním. S pražskou Slavií získal titul nejen v lize, ale také vyhrál český pohár. Navíc skončil na třetím místě v anketě Fotbalista roku 2018. Na začátku roku se také stal otcem dcery Terezky. „Je to pro mě zatím nejlepší rok v životě,“ uznal čtyřiadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu.

celý článek

Novinka ve druhé hokejové lize. Čína pošle tým do Berouna

10. 6. 2019 18:30  |  Žďárský deník

Na zimních stadionech v Kolíně, Nymburku či v Táboře se na podzim nejspíš představí exotický soupeř – čínský klub China Golden Dragon. Domácí zápasy by měl hrát v Berouně, kde mužský hokej před pěti lety zanikl. Vstup čínského klubu na tuzemská kluziště ještě musí tento čtvrtek schválit výkonný výbor hokejového svazu.