Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Sprinter Kubelík sbírá ocenění a doufá, že se dostane do reprezentace

30. 11. 2019 14:24  |  Žďárský deník

Třešť – Okrást mladého atleta Eduarda Kubelíka z Třeště by se zloději nevyplatilo. Sedmnáctiletý dorostenec, který se stal v půlce listopadu Atletem Vysočiny 2019, totiž patří k tuzemské sprinterské elitě. Na letošním mistrovství České republiky si v kategorii dorostenců doběhl pro zlato v disciplíně 200 metrů a pro bronz v závodě na sto metrů. A to ještě před více než rokem hrál aktivně fotbal a o velkém světě atletiky si mohl nechat jen zdát.

celý článek

Ragby na Vysočině je doposud v plenkách, má už ale úspěchy

30. 11. 2019 13:30  |  Žďárský deník

Vysočina – Ve světovém měřítku sport velice populární, lákající na tribuny stadionů desítky tisíc diváků. V Česku i přes dlouhou tradici stále nesmělá Popelka. Řeč je o ragby, tomto mužném sportu, který je ale u nás v konkurenci fotbalu, hokeje, ale i dalších sportovních odvětví hodně vzadu. Vysočina v tomto není žádnou výjimkou.

celý článek

Starší dorostenky konečně uspěly a dovezly body z Plzně

29. 11. 2019 16:19  |  Žďárský deník

Plzeň - K předehrávce 10. kola II. ligy starších dorostenek zajížděli házenkářky Velkého Meziříčí na palubovku Plzně. Po kvalitním výkonu si hráčky Sokola přivezly ze západu Čech oba body.

celý článek

Budou Počítky slavit hattrick?

29. 11. 2019 13:04  |  Žďárský deník

Žďársko – Extrémně vyrovnané dvě třetiny tabulky a pak hned týmy, hrající o záchranu. Tak přibližně vypadá situace po první polovině letošního ročníku východní skupiny fotbalové I. A třídy. Týdeník Vysočina dnes zaměří svoji pozornost na kvarteto těch úspěšnějších klubů ze žďárského okresu, na zbylý trojlístek přijde řada až za týden.

celý článek

Hippos se domů vrátil bez bodu

29. 11. 2019 11:08  |  Žďárský deník

Vysoké Mýto – V 11. kole divize D zajížděli florbalisté Hipposu Žďár na půdu Vysokého Mýta. Hroši od začátku zápasu za svým soupeřem zaostávali, přesto dokázali čtyři minuty před koncem vyrovnat na 6:6. Jenže úplný závěr patřil domácímu celku, který třemi góly v závěrečných dvou minutách utkání rozhodl ve svůj prospěch.

celý článek

Sádek zůstává dál stoprocentní

29. 11. 2019 10:55  |  Žďárský deník

Bystřice nad Pernštejnem - Také po sedmém kole Bystřické hokejové ligy zůstávají na čele tabulek extraligy i první ligy týmy, které ještě v dosavadním průběhu ročníku neztratily ani bod.

celý článek

Nová Ves odvracela blamáž

28. 11. 2019 12:03  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Ve víkendových bojích 7. kola Vesnické hokejové ligy bylo sehráno o jedno utkání méně, než bylo v plánu. Týmu Ostrova totiž k jeho zápasu proti vedoucí Přibyslavi nedorazil gólman, lídr tabulky tak zvítězil kontumačně 5:0.

celý článek

Plameny přivezly z Hodonína jeden bod

28. 11. 2019 11:13  |  Žďárský deník

Hodonín – Pouze šest minut dělilo ve středečním utkání 21. kola II. ligy – skupiny Východ hokejisty Žďáru nad Sázavou od plného bodového zisku z ledu hodonínských Drtičů. Ti ale dokázali vyrovnat a v následném prodloužení také vydolovali bod navíc.

celý článek

Vítězná série Žďáru je u konce

28. 11. 2019 11:02  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Jednou to přijít muselo. Po čtyřech vítězných zápasech v řadě druholigoví hokejisté Žďáru naposledy padli s vedoucím Šumperkem. Lídr tabulky se ovšem na těsné vítězství 2:1 z minulého týdne hodně nadřel.

celý článek

Jen kousek od postupu

27. 11. 2019 16:01  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Bojovali statečně, favorita potrápili, ale na postup do dalšího kola to nestačilo. Extraligoví házenkáři Nového Veselí se při své premiéře v evropských pohárech rozhodně neztratili. Po vyřazení bulharské Dobrudji sehráli ve 3. kole dva vyrovnané duely s lucemburským Differdange, v obou se ale těsně radoval favorit.