Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Postupový boj rozhodl Střecha

3. 3. 2020 10:17  |  Žďárský deník

Závěrečné 20. kolo základní části měla o víkendu na programu Krajská soutěž Vysočiny. Ani v posledním kole se hokejistům rezervy Velké Bíteše nepodařilo bodovat. Naopak, v Náměšti schytali dvouciferný (kolikátý už!) debakl.

celý článek

Podívejte se, o co letos přišla Vysočina Arena

2. 3. 2020 18:18  |  Žďárský deník

Zcela bez fanoušků se tentokrát musejí obejít závody Světového poháru v biatlonu v Novém Městě na Moravě. Pro Vysočina Arénu, proslulou nabitými ochozy a bouřlivou atmosférou, je to dvojnásob kruté. Připomeňte si, jak se v minulosti fandilo “bez koronaviru”

celý článek

Jako sex bez orgasmu, reagoval Krčmář na závody bez diváků

2. 3. 2020 17:37  |  Žďárský deník

Biatlonista Michal Krčmář se snaží vyrovnat s tím, že se Světový pohár v Novém Městě na Moravě uskuteční bez diváků. Dnes o tom rozhodla Bezpečnostní rada státu kvůli šíření koronaviru. Krčmář přirovnal závody ve ztichlé Vysočina Areně k sexu bez orgasmu.

celý článek

Šéf biatlonového SP: Škoda, že přijdeme o tu báječnou atmosféru

2. 3. 2020 13:25  |  Žďárský deník

Šéf organizátorů biatlonových závodů v Novém Městě na Moravě Jiří Hamza není nadšený, že se letošní Světový pohár pojede bez fanoušků a bouřlivou atmosféru na Vysočině vystřídá jen šustění běžek po sněhu a rány z výstřelů do terčů. Rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, že diváci od čtvrtka do neděle kvůli koronaviru na závody nesmějí, ale respektuje.

celý článek

Biatlon bez diváků sníží ztráty organizátorů. Fanoušci jsou zklamaní

2. 3. 2020 09:42  |  Žďárský deník

Světový pohár v biatlonu se konat bude. Kvůli koronaviru ovšem bez diváků. Rozhodla o tom bezpečnostní rada státu. „Velice mě to zklamalo. Mám lístek na nedělní závody a koupil jsem jeden i tchánovi. Dostal ho k narozeninám, moc se na to těšil. Je velký fanoušek biatlonu a být osobně přítomný na závodech je úplně něco jiného, než když to člověk sleduje v televizi. Myslím si, že zbytečně podléháme panice. Je to škoda,“ povzdechl si Kamil Svoboda ze Svitav.

celý článek

Ze silnice bude parkoviště. Fanoušci musí do Vysočina areny přijet s předstihem

2. 3. 2020 05:16  |  Žďárský deník

Největší sportovní svátek v novoměstské Vysočina areně – Světový pohár v biatlonu – je doslova za dveřmi. A spolu s ním přichází i určitá dopravní omezení.

celý článek

Ztrátu z úvodu fotbalisté Bystřice marně doháněli

1. 3. 2020 10:26  |  Žďárský deník

V dalším přípravném utkání na jarní část sezony podlehli fotbalisté divizní Bystřice Hlinsku 2:3. O osudu utkání rozhodla úvodní čtvrthodina, v níž klub ze Žďárska hned třikrát inkasoval. b

celý článek

Bobři byli nad síly žďárských Plamenů

1. 3. 2020 10:25  |  Žďárský deník

Z posledního výjezdu na led svého soupeře vyšli bez bodu. V sobotním 44. kole základní části 2. ligy podlehli hokejisté Žďáru Valašskému Meziříčí 2:4. Rozlučku s letošním ročníkem obstará Plamenům středeční domácí zápas s Novým Jičínem.

celý článek

Zápas jsme si prohráli sami, přiznal po prohře s Kopřivnicí Kocich

29. 2. 2020 10:57  |  Žďárský deník

Boj o páté místo se zdá být ztracený. Extraligoví házenkáři Nového Veselí doma ve čtvrtek podlehli Kopřivnici smolně 25:26. Dvě kola před koncem základní části na ni tak ztrácí už tři body. Dlouho to pro ně přitom vypadalo na plný bodový zisk. „V úplném závěru byli hosté šťastnějším týmem,“ domnívá se střední spojka klubu z Vysočiny Martin Kocich.

celý článek

Pavel Hladík: Nyní už se naplno připravujeme na play-off

29. 2. 2020 10:51  |  Žďárský deník

Hodně rozladěný byl po čtvrteční těsné prohře s Kopřivnicí trenér extraligových házenkářů Nového Veselí Pavel Hladík. "Byl to zápas vysoké úrovně, navíc ve skvělé atmosféře, bohužel se smolným koncem pro nás," hodnotil těsnou porážku 25:26 kormidelník Sokola.