Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

OBRAZEM. Nejlepší americký fotbal se hraje na Vysočině! Glads získali Czech Bowl

11. 9. 2021 21:35  |  Žďárský deník

Dokázali to. Hráči Vysočina Gladiators dotáhli svůj sen do reality. Ve finálovém utkání Czech Bowl XXVIII zdolali obhájce trofeje Prague Lions jasně 23:0 a po osmi letech své činnosti poprvé stanuli na pomyslném vrcholu českého amerického fotbalu.

celý článek

Další střelecká show. Házenkáři Nového Veselí zdolali i nebezpečnou Kopřivnici

11. 9. 2021 19:50  |  Žďárský deník

Potvrdili, že zdolání obhájce mistrovského titulu v prvním kole nebylo náhodné. Ve druhém extraligovém kole doma házenkáři Nového Veselí v sobotu porazili Kopřivnici po výsledku 33:30.

celý článek

Marná snaha. Fotbalisté Velkého Meziříčí i juniorky Jihlavy doma body poztráceli

11. 9. 2021 13:35  |  Žďárský deník

Hodně nepovedený výkon podali v sobotním dopoledni fotbalisté Velkého Meziříčí v domácím utkání sedmého kola třetí ligy proti Uherskému Brodu. Celek ze Zlínského kraje si z Vysočiny odvezl všechny tři body za vítězství 2:0. Rezerva Jihlavy v závěru ztratila s Dolním Benešovem dvoubrankový náskok a jen remizovala 3:3.

celý článek

Takové šance musíme proměňovat, hřímal po porážce s Opavou kouč Kameník

11. 9. 2021 12:02  |  Žďárský deník

Porazili se sami. Hodně smolné utkání odehráli v pátek fotbalisté Vysočiny. Podlehli v něm Opavě 0:2 (0:0). Přitom v prvním poločase měli drtivou převahu, dostatek šancí na zlomení odporu protivníka, ve druhé půli ale herně zkolabovali. „Tahle porážka bolí,“ hlesl po utkání jihlavský trenér Jan Kameník.

celý článek

Na fotbalisty Pelhřimova čeká další výzva, Nové Vsi mohou oplatit loňskou prohru

11. 9. 2021 05:35  |  Žďárský deník

V magnetu dalšího kola elitní krajské fotbalové soutěže na sebe narazí dva ze tří top favoritů sezony.

celý článek

PODÍVEJTE SE: Vysočina odpadla po přestávce, Opava má první venkovní výhru

10. 9. 2021 20:24  |  Žďárský deník

Druhou domácí porážku v řadě zaznamenali fotbalisté Jihlavy. V utkání sedmého kola druhé nejvyšší soutěže podlehli Opavě 0:2.

celý článek

Kadlec už patří Mladé Boleslavi. Fotbal mě baví možná víc než dřív, říká

10. 9. 2021 16:21  |  Žďárský deník

Velkému prvoligovému comebacku už nic nebrání. Tedy alespoň po technické stránce. Mladá Boleslav podepsala v poslední den letního přestupního okna profesionální smlouvu s Václavem Kadlecem. Jak později upřesnil středočeský klub, domluvil se s ofenzivním hráčem na spolupráci do konce června 2022.

celý článek

Líšeň se těší v poháru na Spartu, Jihlava vyzve Pardubice

10. 9. 2021 12:52  |  Žďárský deník

Potkali se už v přípravě, teď proti sobě svedl fotbalisty Líšně a pražské Sparty los třetího kola Mol Cupu. Oficiálním termínem je středa 22. září 2021.

celý článek
Navážou na úvodní senzaci nového ročníku? Házenkáři Veselí přivítají Kopřivnici
10. 9. 2021 07:55  |  Žďárský deník

Utkání druhého kola nového extraligového ročníku odehrají házenkáři Nového Veselí před vlastními fanoušky. A půjdou do něj v ideálním rozpoložení po nečekané výhře v premiérovém utkání na palubovce Plzně. „Proti Kopřivnici to ovšem bude ještě mnohem těžší zápas,“ předestřel kouč Sokola Peter Kostka.

celý článek

V divizním šlágru má Bystřice Žďáru co vracet. Dočká se už Ždírec prvních bodů?

10. 9. 2021 06:10  |  Žďárský deník

V dalším divizním kole se o první body pokusí zabojovat fotbalisté Ždírce nad Doubravou. Ve Velké Bíteši o poločasové přestávce ocení českou fotbalovou legendu nedávné minulosti.