OBRAZEM: Velkolepá akce Hvězdy 2022 odstartovala, Bouchalky zaplavily davy fandů

Pátek 19. srpna se stal ve Žďáře nad Sázavou středobodem veškerého dění areál zimního stadionu. Právě zde úderem poledne začala výjimečná sportovní a charitativní akce s názvem Hvězdy 2022.

celý článek

OBRAZEM: V Jihlavě byl rozehrán republikový šampionát v plážovém volejbale

19. 8. 2022 14:41  |  Žďárský deník

Hodinu před pátečním polednem bylo na dvou místech Jihlavy rozehráno mistrovství České republiky v plážovém volejbale hráčů a hráček do dvaadvaceti let. Hraje se na centr kurtu, který byl vybudován na Masarykově náměstí, další dvě hrací plochy jsou ve Vodním ráji. Turnaj bude pokračovat po celý víkend a vyvrcholí finálovými zápasy na jihlavském náměstí v neděli odpoledne.

celý článek

Těžké výjezdy. Duo z Vysočiny čekají ve třetí lize velice nepříjemní protivníci

19. 8. 2022 05:40  |  Žďárský deník

Shodně do severovýchodní části republiky vyrazí v rámci 3. kola letošního ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy oba zástupci Vysočiny.

celý článek

OBRAZEM: Divizní kluby z Vysočiny v poháru nezklamaly, Tatran sahal po senzaci

19. 8. 2022 05:25  |  Žďárský deník

Postup do druhého kola letošního ročníku českého poháru si jako jediný celek z Kraje Vysočina ve středu zajistili fotbalisté Jihlavy.

celý článek

Po třech letech. Vysočina míří do Karviné, hořkost z ovlivněné baráže stále trvá

19. 8. 2022 05:20  |  Žďárský deník

Poprava. Hodně vzruchu přinesla v červnu před třemi lety barážová série mezi Karvinou a Jihlavou. Oba zápasy byly hrubě ovlivněny výkony hlavních rozhodčích. „Milan Matějček a Martin Nenadál se v obou utkáních Jihlavy s Karvinou dopustili pochybení, která zřejmě měla za následek, že Jihlava nepostoupila do první ligy,“ uvedl mimo jiné po baráži tehdejší šéf komise rozhodčích Martin Wilczek. V sobotu se oba soupeři střetnou v utkání 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LGY poprvé od uvedených duelů.

celý článek

KANONÝR DENÍKU: Víkend snů. Střelec Pavouk stihl hattrick dokonce za dva týmy

18. 8. 2022 05:20  |  Žďárský deník

Přišel, nastoupil, skóroval. A pokaždé hned třikrát. Tak vypadala dvojice zápasů, které za dva rezervní mančafty Pelhřimova o uplynulém víkendu odehrál útočník Jan Pavouk.

celý článek

Fotbalisté Ždírce byli jen krůček od senzačního postupu, Žďár potrápil Jihlavu

17. 8. 2022 20:36  |  Žďárský deník

Středeční podvečer byl v českém fotbalu zasvěcen prvnímu kolu pohárové soutěže, MOL Cupu. V něm se představila pětice klubů z Vysočiny. Postup do dalšího kola si ale zajistil pouze jediný z nich, druholigový FC Vysočina Jihlava.

celý článek

Už se všichni nemůžeme dočkat, neskrýval Nečas před páteční akcí Hvězdy 2022

17. 8. 2022 10:45  |  Žďárský deník

Od začátku velkolepé akce na hokejovém stadionu ve Žďáře nad Sázavou nás dělí už jen hodiny.

celý článek

OBRAZEM: Horácká Slavia domácí premiéru pokazila, Orli rozhodli ve druhé třetině

17. 8. 2022 05:36  |  Žďárský deník

První porážka. Po dvou výhrách na stadionech extraligových Brna a Českých Budějovic se ve středu poprvé na svém kluzišti představili hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Souboj se znojemskými Orly jim ale nevyšel a museli strávit jasnou porážku 1:4. O ní rozhodla druhá třetina, ve které hosté skórovali třikrát.

celý článek

Jarní nemoc fotbalistů Humpolce i nadále pokračuje. Týmu žalostně chybí góly

17. 8. 2022 05:30  |  Žďárský deník

Porážka v Mol Cupu se Speřicemi 1:3, v nové sezoně v divizi D prohry v Tasovicích 5:0 a s Bohunicemi doma 0:2. Všechny tři neúspěchy mají společného jmenovatele – fotbalisté Humpolce se stále trápí v koncovce.