MATRIGO: Hledáme technika datových sítí

Zpravodajství

Záchranářské derby v Bystřici vítěze nemělo

20. 3. 2017 10:06  |  Žďárský deník

Vysočina – Hned úvodní jarní 17. kolo fotbalové divize D nabídlo záchranářské derby. Bystřice se nakonec v okresním souboji se Žďárem rozešla smírně.

celý článek

Hokejový zkrat. Kladno ztratilo náskok a je nad propastí

19. 3. 2017 10:28  |  Žďárský deník

Kladno – Skvěle rozehraný zápas skončil malou tragédií. Hokejisté Kladna ve čtvrtém duelu semifinále play off WSM ligy vedli nad Jihlavou 3:1 a byli blízko srovnání stavu, ale ve třetím dějství na čtvrt minuty vypadli z role a nechali soupeře lacino vyrovnat. V prodloužení se tentokrát prosadil soupeř, v přesilovce rozhodl Jiří Říha. Dukla vede 3:1 a může v pondělí sérii doma rozhodnout

celý článek

Bohdalec dosáhl na zlatý hattrick

19. 3. 2017 10:25  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou - Potvrdili roli favorita. Hokejisté Bohdalce ve druhém finálovém utkání doslova přejeli Vatín a zajistili si celkový triumf v 17. ročníku Vesnické hokejové ligy.

celý článek

Pro Plameny letošní sezona skončila

19. 3. 2017 10:10  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Pouhých jedenáct vteřin byli druholigoví hokejisté Žďáru od dalšího pokračování čtvrtfinálové série s Havlíčkovým Brodem.

celý článek

Matěj Pekr versus Dukla 3:2. Kladno spasil hattrickem

18. 3. 2017 07:26  |  Žďárský deník

Kladno - Třetí semifinálový duel play-off první hokejové ligy dospěl do prodloužení. Zdálo se, že v něm bude jihlavská Dukla favoritem, ale úspěšnější bylo Kladno. Díky rozhodující brance Pekra snížilo sérii na 1:2. Čtvrtý zápas série se hraje již dnes.

celý článek

Martin Šonka: Když jsem byl dítě, všude jsem zvracel, v autě, v MHD, ve vlaku

17. 3. 2017 12:18  |  Žďárský deník

Chotěboř – Jeden z nejlepších českých pilotů Martin Šonka (38) byl nedávno hostem v Kavárně Chotěboř.

celý článek

První krajské finále vyznělo pro Velké Meziříčí

17. 3. 2017 12:01  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí – Splnili roli favorita. V prvním finálovém utkáni play-off Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska se radovali hokejisté Velkého Meziříčí. Ve středečním podvečeru zdolali Boskovice 4:2 a v sérii hrané na dva vítězné zápasy se ujali vedení 1:0.

celý článek

Brodští Draci se v druhé lize udrželi. Bystřice má ještě druhou šanci

17. 3. 2017 08:56  |  Žďárský deník

Vysočina – Draci se zachránili. Dramatickou sérii play down nakonec zvládli lépe florbalisté Havlíčkova Brodu, kteří porazili Bystřici nad Pernštejnem 3:2.

celý článek

Sen o play-off se rozplynul. Novému Veselí unikl prohrou s Lovosicemi

17. 3. 2017 08:49  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Poslední krůček bohužel nezvládli. Házenkářům Nového Veselí chybělo jen velice málo k senzačnímu postupu do extraligového play-off. K němu potřebovali svěřenci trenéra Pavla Hladíka doma zdolat už jistě čtvrté Lovosice. To se jim však nepodařilo, hlavně díky slabšímu druhému poločasu, v němž se nováček naší nejvyšší soutěže trápil v koncovce.

celý článek

Osmička zůstala pro házenkáře zavřená

16. 3. 2017 14:32  |  Žďárský deník

Nové Veselí - Házenkáři Nového Veselí v posledním kole základní části extraligy neudrželi osmou příčku, která jim zaručovala postup do play-off.