-
Přihlásit
Přihlásit se účtem
nebo - Registrace
- Kontakt
Zpravodajství
Pokud chceme novou arénu, musíme to vydržet, vnímá soudržnost Dukly Tomáš Vrábel
/ROZHOVOR/ Návrat. Na pozici sportovního manažera Dukly Jihlava se již plně adaptoval Tomáš Vrábel. Funkcionářské pozice úřadujícího vítěze první hokejové ligy rozšířil na jaře v době, kdy Jihlavané začali řešit mimořádnou situaci po opuštění své vlastní haly. Problémy s absencí kvalitního zázemí pro hráče podle něj nebudou mít vliv na výkony týmu. „Kádr se dobře doplnil, silnou devizou Dukly jsou i kvalitní trenéři,“ uvedl v rozhovoru pro Deník Vrábel.
celý článekOBRAZEM: Fotbalisté Bystřice mají první bod, Slovan se dokázal oklepat z debaklu
Sobotní divizní duel dvou celků, kterým se začátek letošní sezony příliš nepovedl, gól nepřinesl.
celý článekOkresní fotbal: Řada klubů zůstává dál stoprocentní. Radostín smazal velké manko
Obdivuhodný výkon předvedli v dalším kole okresního přeboru Žďárska fotbalisté Radostína nad Oslavou. S rezervou Nové Vsi prohrávali po půli již 0:3, po pauze navíc hráli jen v deseti, přesto dokázali vyrovnat na konečných 3:3!
celý článekSatoranský končit nehodlá. Mám s reprezentací ještě spoustu plánů, říká lídr
Čeští basketbalisté se v Berlíně ani neohřáli a už musí letět domů. Na druhou stranu, za ten jeden zápas Mercedes-Benz Arenu tak rozfajrovali, že pověstné modrobílé peklo zhaslo. Heroický výkon na vysokého favorita nakonec nestačil, když Řecku podlehli o šest bodů v poměru 88:94.
celý článekTěžké období. Hokejová Dukla má přes kočovné podmínky znovu nejvyšší ambice
Nelehké období. Hokejisté Dukly Jihlava minimálně na dvě sezony opustili svůj tradiční Horácký zimní stadion. V nadcházejícím ročníku první ligy budou využívat dvě domácí hrací plochy. V Pelhřimově a Jindřichově Hradci. Komplikace, které toto provizorium přináší, byly stěžejním bodem pondělní předsezonní tiskové konference klubu.
celý článekFotbalový víkend: Bystřice má premiérový bod, Pelhřimov pomalu dotahuje ztrátu
Většina fotbalových soutěží v Česku se pomalu blíží k polovině své podzimní porce.
celý článekGLOSA: Zachraňme český sport!
Zdá se vám ten titulek přehnaný? Mně tedy nikoliv, český sport stojí na důležité křižovatce.
celý článekPrvní liga? Nechci nic uspěchat, má jasno brankářská jednička Vysočiny Jágrik
/ROZHOVOR/ Nová jednička. Po řadě zkušených gólmanů sází na podzim FC Vysočina na mladou brankářskou jedničku. Důvěru trenéra Jana Kameníka si získal dvaadvacetiletý Adam Jágrik. A svými výkony si brzy řekl o pozornost fotbalových odborníků. K žádným ukvapeným rozhodnutím se však velkomeziříčský odchovanec ani pod dojmem pozitivních hodnocení zatím nechystá: „Že bych měl po půl roce vyletět někam pryč, to by asi nedávalo smysl,“ prozradil v rozhovoru pro Deník.
celý článekDivizní kolo orámují důležité krajské střety. Bystřice představí novou posilu
Stejně jako minulý víkend, i tentokrát dojde ve fotbalové divizi na tři vzájemné souboje celků z Vysočiny.
celý článekŠlágrem přeboru bude okresní derby. Překvapí fotbalisté Kamenice i tentokrát?
Letošní ročník elitní krajské fotbalové soutěže se blíží ke své podzimní polovině.
celý článek