Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Pelán vychytal béčku Bíteše tři body

25. 9. 2017 12:31  |  Žďárský deník

Vysočina - Šťastnou výhru si v 8. kole I. B třídy – skupiny B připsali fotbalisté béčka Velké Bíteše. Ti doma zdolali Měřín 1:0, když hosté zahodili několik tutovek, včetně pokutového kopu. Podobné štěstí neměli hráči Štěpánova, kteří přišli alespoň o jeden bod v utkání proti Rokytnici gólem z předposlední minuty hry.

celý článek

V Herálci se červenalo, Vrchovina dohrávala v devíti

25. 9. 2017 12:10  |  Žďárský deník

Vysočina – Pořádně žhavé bylo derby mezi fotbalisty Herálce a Vrchoviny v 8. kole východní skupiny I. A třídy. Domácí hráči potvrdili roli mírného favorita, hráči Vrchoviny jim však cestu k vítězství výrazně usnadnili svojí nedisciplinovaností.

celý článek

Okresní fotbalové soutěže mužů

25. 9. 2017 11:25  |  Žďárský deník

Žďársko - Okresní fotbalové soutěže mužů na Žďársku.

celý článek

Vysočina znovu trefila výhru v nastavení. Štastné tři body zajistil Fulnek

24. 9. 2017 19:57  |  Žďárský deník

Jihlava - Další obrat. Ztuha se rodila další výhra Vysočiny. S Baníkem Ostrava sice prohrávala, zásluhou svých nejlepších střelců Ikauniekse a Fulneka nakonec ale slavila důležitou výhru 2:1 (1:1). Nebyla to žádná extra velká podívaná. Ale závěrečná pětiminutovka zápasu svojí dramatičností všechny přítomné odškodnila. S průběžným nerozhodným stavem se totiž nechtěl smířit ani ze soupeřů.

celý článek

Čtyřhry v Bezděkově vyhráli Kubát se Zvolánkem

24. 9. 2017 10:46  |  Žďárský deník

Bezděkov – Tenisový turnaj ve čtyřhře neregistrovaných hráčů v Bezděkově vyhrála dvojice Martin Kubát a Zdeněk Zvolánek. Pohár za účast ve finále si domů odvezli Roman Dvořáček a Tomáš Paulus. O třetí místo se podělily poražené páry ze semifinálových utkání.

celý článek

Nováček zaspal úvod, obrana Dukly byla až příliš prostupná

22. 9. 2017 21:03  |  Žďárský deník

Pardubice, Jihlava - Další obrat se nepovedl. Jihlavští hokejisté doplatili v dalším extraligovém kole v Pardubicích na tragický vstup do utkání. Během sedmi minut inkasovali čtyři branky, a i když dokázali tříbrankové manko v úvodu třetí třetiny vymazat, psychické výhody nad protivníkem nedokázali využít a po opakovaných selháních v obraně odjížděli domů bez bodu po porážce 5:7.

celý článek

Juran jde proti svým: Těším se, říká brankář

21. 9. 2017 20:55  |  Žďárský deník

Nové Město na Moravě – Zápas divizních fotbalistů Vrchoviny s Blanskem sice nemá žádnou příchuť derby, z jednoho důvodu ale pikantní bude. V neděli od 15.30 se totiž do branky novoměstského celku postaví David Juran, někdejší velká opora Blanska.

celý článek

Se vstupem do sezony, myslím, můžeme být spokojeni, říká Michal Konečný

21. 9. 2017 13:08  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Dobrý start, hlásí po úvodních dvou kolech nového ročníku II. ligy – skupiny Střed hokejisté Žďáru nad Sázavou. Pět získaných bodů z možných šesti je skutečně slušným počinem.

celý článek

Bystřici se premiéra povedla, Hippos schytal debakl

21. 9. 2017 12:53  |  Žďárský deník

Bystřice nad Pernštejnem, Náchod – Naprosto rozdílnými výsledky vstoupili do dalšího ročníku florbalové Národní ligy – skupiny Východ hráči Bystřice a Hipposu Žďár.

celý článek

Cítím zklamání, přiznala po premiéře Anna Gebre Selassie

21. 9. 2017 12:25  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí – Nepovedený vstup. Premiérové utkání v první lize házené mají za sebou hráčky Velkého Meziříčí. Utkání však domácím házenkářkám nevyšlo, Sokolu Vršovice podlehly 16:24.