Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Manželé zachránili osoby z hořícího auta, dostali medaili

21. 9. 2020 15:48  |  Žďárský deník

Více než dvě desítky Záslužných medailí Kraje Vysočina převzali před několika dni hrdinové, kteří zachraňují druhé. Byli to záchranáři, policisté, hasiči i odvážný manželský pár.

celý článek

Řidič ve Žďáře byl pod vlivem drog

21. 9. 2020 14:09  |  Žďárský deník

Policisté odhalili řidiče, který usedl za volant pod vlivem drog.

celý článek

Na zdraví! Po loňské neúrodě čekají v moštárnách větší příděl ovoce

21. 9. 2020 13:05  |  Žďárský deník

Moštárny roztáčejí lisy. Loni byla úroda špatná, ale letos je jablek dost. Zahrádkáři z Vysočiny plánují, že moštárny zavřou až koncem října.

celý článek

Nižší krajské fotbalové soutěže. Radešínka se po karanténě vrátila debaklem

21. 9. 2020 12:15  |  Žďárský deník

Sedmým kolem o víkendu pokračovaly nižší krajské fotbalové soutěže na Vysočině. Po třítýdenní přestávce, zaviněné covidovou karanténu, se do zápasového kolotoče vrátili hráči Radešínské Svratky.

celý článek

Sedmé kolo okresních fotbalových soutěží. Křoví opustilo poslední místo tabulky

21. 9. 2020 11:00  |  Žďárský deník

Až do sedmého kola čekali na premiérové vítězství v tomto ročníku okresního přeboru fotbalisté Křoví. Dočkali se v sobotu, když dokázali vyloupit hřiště Osové Bítýšky.

celý článek

Deník představí lídry stran, kteří usilují o křeslo hejtmana Vysočiny

21. 9. 2020 10:00  |  Žďárský deník

Co chtějí prosadit kandidáti, kteří by po volbách rádi usedli do hejtmanského křesla? Jaké jsou jejich programové priority? A kde na všechno vezmou peníze? I o tom bude řeč na úterní debatě s lídry stran kandidujících v krajských volbách, kterou Deník pořádá v hotelu Atom v Třebíči.

celý článek

Krajské fotbalové soutěže. Kamenice nad Lipou si podala Mírovku

21. 9. 2020 06:00  |  Žďárský deník

Výsledkový servis krajských fotbalových soutěží z uplynulého víkendu.

celý článek

Nátěr střechy, opravy žaluzií. V Rovném opravují kapličku

21. 9. 2020 05:45  |  Žďárský deník

Sakrální stavba se zvonicí stojící na návsi v Rovném, místní části Bystřice nad Pernštejnem, prochází opravou.

celý článek

Hattrick Bendy natáhl vítěznou sérii fotbalistů Pelhřimova na pět zápasů

20. 9. 2020 21:30  |  Žďárský deník

Pelhřimovský brankář Lukáš Holický sice po více než pěti stech minutách přišel o neprůstřelnost, ale vítězná šnůra jeho týmu se natáhla na šest zápasů. Lídr krajského přeboru vyhrál v Třebíči 3:1.

celý článek

Ve šlágru střelcům zvlhl prach. Bystřice se rozešla s Brodem smírně

20. 9. 2020 21:15  |  Žďárský deník

Hrstka diváků se v sobotu na Lužánkách branky nedočkala. V největší příležitosti zápasu neuspěl havlíčkobrodský snajpr Žila. Šance Ždírce na dobrý výsledek zhasla v Lanžhotě brzy po startu druhého poločasu.