-
Přihlásit
Přihlásit se účtem
nebo - Registrace
- Kontakt
Zpravodajství
V derby nic nového: Bystřice doma opět nezvítězila, Žďár čeká na výhru
Vysočina - Předposlední regulérní podzimní kolo měla na programu divize D. V něm šokoval Havlíčkův Brod, který porazil vysoce favorizovaný Hodonín. Poslední Slovan si tak po Vrchovině vyšlápl i na dalšího favorita. Vrchovina vyhrála potřetí za sebou a dotáhla se na čelo.
celý článekMuž řídil pod vlivem alkoholu
ŽĎÁRSKO: Kontrolovaný řidič má soudem uložen zákaz řízení do roku 2018
celý článekSvětlá obrala o body lídra, Jemnicko stahuje
Vysočina – Největším překvapením 12. kola krajského přeboru Vysočiny je zřejmě remíza Světlé s vedoucí Velkou Bíteší.
celý článekZloděj ve Světnově vykradl prodejnu
Světnov - Žďárští policisté prověřují případ vloupání do prodejny v obci Světnov. "Dosud neznámý pachatel se v noci ze soboty na neděli vloupal do skladu místní prodejny, odkud odcizil cigarety, cukrovinky a nápoje. Poté vnikl i do kanceláře, kde odcizil notebook. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena nejméně na deset tisíc korun," sdělila policistka Monika Pátková.
celý článekBěžně stromy kůrovce zahubí samy. Za sucha ale nemají sílu
Žďársko – Suché a horké léto bylo ideální pro aktivitu a rozmnožování lýkožroutů. Stromy nejsou v optimální kondici a nejsou schopné se přirozeně bránit náletům brouků, kteří tak v lesích, na Vysočině převážně smrkových, způsobují velké škody.
celý článekLetošní nejočekávanější dokument: o Andreji Babišovi
Jihlava - Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava potrvá od zítřejšího dne do neděle 1. listopadu. Zavítá i do Třeště
celý článekPři dopravní nehodě zemřel spolujezdec
ŽĎÁRSKO: Mladý řidič vjel do vypuštěného rybníka, kde auto skončilo na střeše
celý článekMuzeum vydalo knihu o žhářích
Přibyslav - Přibyslavské centrum hasičského hnutí vydalo knihu Proslulé požáry a významní žháři.
celý článekHotové? To žďárské kolejiště nebude nikdy
Žďár nad Sázavou – Dalších několik desítek lístků o víkendu proštípli průvodci v obřím modelovém kolejišti ve žďárském Domě kultury. A určitě nejednou slyšeli otázku: tak už ho máte hotové? „Pokaždé když se mě někdo zeptá, zda už je kolejiště zcela dokončené, odpovídám, že hotové nebude nikdy, že se stále dá něco zdokonalovat a něco vymýšlet. Ten, kdo modelaří mi dá určitě za pravdu," řekl Radislav Wimmer předseda Občanského sdružení Modelové království Žďár a hlavní organizátor a sponzor projektu.
celý článekZačnou výslechy obviněných v kauze zříceného mostu
Vilémov - V úterý 27. října začnou kriminalisté v Havlíčkově Brodě vyslýchat lidi obviněné z obecného ohrožení z nedbalosti s následkem smrti. To vše v souvislosti se zřícením mostu ve Vilémově na Havlíčkobrodsku.
celý článek