Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Hrdinou derby se stal útočník Matěj Vopršal

5. 4. 2018 13:54  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě – Jednoznačným magnetem 19. kola moravskoslezské divize D bylo sobotní derby mezi fotbalisty Žďáru a sousední Vrchoviny. Po odstoupení vedoucího Tišnova ze soutěže šlo o přímý souboj dvou nejlepších celků soutěže. Ačkoliv musel žďárský trenér Petr Nedvěd řešit problémy se složením základní sestavy, dokázali jeho svěřenci tradičního rivala zdolat 2:1.

celý článek

Martin Pleva: Prohra s Jabloncem nás bolí

5. 4. 2018 11:17  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – S posledním březnovým dnem skončila hokejovým Plamenům letošní sezona II. ligy. Svěřenci trenéra Michala Konečného nabídli v jejím průběhu svým fanouškům spoustu výjimečných okamžiků.

celý článek

Brodští dorostenci rivala z Třebíče nešetřili

5. 4. 2018 10:06  |  Žďárský deník

Vysočina – Jedno derby nabídlo 19. kolo Moravskoslezské divize. Slovan Havlíčkův Brod doma vysoko zvítězil nad fotbalisty HFK Třebíč a to jak v kategorii staršího, tak i mladšího dorostu. Stoprocentní úspěšnost měl i Žďár nad Sázavou, který dvakrát zdolal Vyškov na jeho hřišti.

celý článek

Vše při starém, znovu kraloval keňský běžec

4. 4. 2018 19:15  |  Žďárský deník

Golčův Jeníkov – Překvapení se nekonalo. Již 34. ročníku silničního závodu Běh městem Jarmily Kratochvílové jasné ovládl Keňan Hilary Kiptum Maiyo Kimaiyo (47:28) před svým krajanem Nelsonem Kipkogei Cherutichem (48:38). Svému partnerovi z Benedek-Teamu však nadělil v cíli patnáctikilometrového závodu rovných sedmdesát sekund.

celý článek

Dramatické derby v závěru rozhodl gól Čecha

4. 4. 2018 12:48  |  Žďárský deník

Žďársko – Také okresní fotbalové soutěže žďárského okresu již zahájili jarní odvetné boje. Zatím ale jen okresní přebor a III. třída, které měly o víkendu na programu 15. kolo. Dva zápasy musely být odloženy.

celý článek

Rezerva Žďáru si v Třebíči zastřílela

4. 4. 2018 10:20  |  Žďárský deník

Vysočina – Fotbalisté béčka Žďáru nad Sázavou potvrdili, že mají v úvodu jara výbornou formu. V 15. kole totiž v souboji rezerv deklasovali Třebíč pěti góly.

celý článek

Štěpánov začal jaro na výbornou

4. 4. 2018 10:09  |  Žďárský deník

Vysočina – Víkendovým 15. kolem zahájili jarní odvety fotbalisté ve východní skupině I. B třídy. Ne všichni, protože duel mezi béčkem Velké Bíteše a mužstvem Luk nad Jihlavou byl kvůli nezpůsobilému terénu odložen na úterý 8. května. Z dalších šesti duelů byla na programu hned dvě okresní derby klubů ze Žďárska, v nichž se z bodů shodně radovaly domácí celky.

celý článek

Porážku oplatili Nuclears vysokou výhrou

3. 4. 2018 21:22  |  Žďárský deník

Třebíč – Půjčka za oplátku. Třebíčští baseballisté vstoupili do své druhé extraligové sezony dvěma zápasy s pražským týmem Tempo Titans. Oba protivníci ctili domácí prostředí a před vlastními diváky zvítězili. Lepší dojem z dvojutkání však mají určitě Nuclears, protože v areálu Na Hvězdě svého soupeře rozdrtili 9:0.

celý článek

Fantazie! Dukla vyloupila Litvínov a uniká soupeřům

3. 4. 2018 20:53  |  Žďárský deník

Litvínov - První výhra venku. Jihlavští hokejisté prokazují v baráži o extraligu svoji dobrou připravenost. Ve čtvrtém kole vyhráli v Litvínově 4:2 a v tabulce prolínací soutěže mají už pětibodový náskok na nepostupovou příčku.

celý článek

Urputnou řežbu ovládla Dukla, Litvínovu uštědřila první porážku v baráži

1. 4. 2018 20:29  |  Žďárský deník

Jihlava - Barážový souboj extraligových rivalů rozhodně nenudil. V nemilosrdném boji plném šarvátek udržela více nervy na uzdě domácí Dukla Jihlava, která zaslouženě porazila litvínovskou Vervu 4:1, a po první čtvrtině prolínací soutěže je na první příčce tabulky.