Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Sudí Příhoda podle komise chyboval u penalty i červené karty pro Spartu

5. 12. 2018 11:11  |  Žďárský deník

Exponované utkání mezi Slováckem a Spartou přineslo kromě jiného také několik chyb sudího Radka Příhody. To vyplývá z komuniké komise rozhodčích, dle které byl mimo jiné chybně vyloučen hostující Čivič, zároveň byla chybně nařízena druhá penalta ve prospěch Pražanů.

celý článek

Přerazil soupeři nohu a poslal ho na měsíc do nemocnice, soud hráče osvobodil

4. 12. 2018 19:00  |  Žďárský deník

Fotbalistu TJ Nezamyslice Františka Dlouhého (22) v úterý klatovský soud zprostil viny z těžkého ublížení na zdraví. Přečinu se nezamyslický fotbalista podle obžaloby dopustil v domácím utkání okresního přeboru v květnu 2017, ve kterém při skluzu přerazil nohu útočníkovi hostujícího Velkého Boru.

celý článek

Trenér Lavička končí u jednadvacítky. Povedou jeho další kroky na Spartu?

4. 12. 2018 14:58  |  Žďárský deník

Fotbalový kouč Vítězslav Lavička končí u české reprezentace do 21 let. U týmu jej střídá dosavadní trenér reprezentační dvacítky Karel Krejčí.

celý článek

Vyklepáno z trenýrek: Za podzim pouze bod. Žijeme i přes prohry!

4. 12. 2018 14:00  |  Žďárský deník

Jediný bod za prohru v penaltách. Přesně ten jsem získal se svým týmem v podzimní části fotbalové sezony III. třídy. Ostuda? Ano. A to i přesto, že jsme hráli všechno venku.

celý článek

Experiment Stramaccioni? Sparta skončila ve ztrátě 723,8 milionů korun

4. 12. 2018 06:12  |  Žďárský deník

Že skončilo angažmá italského kouče Andrey Stramaccioniho ve fotbalové Spartě herním a výsledkovým fiaskem, není žádná novinka. Teď ale vyšlo najevo, jak moc bylo propadákem i finančním. Letenští totiž skončili v minulé sezóně v rekordní ztrátě.

celý článek

České házenkářky zaspaly začátek, Rumunsku podlehly o tři góly

1. 12. 2018 20:43  |  Žďárský deník

Českým házenkářkám vstup na mistrovství Evropy nevyšel. Svěřenkyně trenéra Jana Bašného v úvodním duelu šampionátu prohrály s Rumunskem 28:31, když nezvládly hlavně začátek a ve druhém poločase jen marně dotahovaly náskok silných soupeřek.

celý článek

Nováci drtili soupeře

29. 11. 2018 16:05  |  Žďárský deník

Škrdlovice – Věkem teprve žáci na přelomu prvního a druhého stupně základní školy, přesto již zkušení závodníci, kteří válcují republikovou konkurenci. O kom, že je řeč? O sourozenecké dvojici, jedenáctiletém Jaroslavu Novákovi a jeho o rok mladším bratru Antonínovi, kteří totálně ovládli uplynulý ročník terénní motocyklové soutěže Offroadmaraton.

celý článek

Hippos vyválčil na severu Moravy bod

29. 11. 2018 14:15  |  Žďárský deník

Kopřivnice – Po dvou třetinách sobotního utkání 12. kola Národní ligy – skupiny Východ to vypadalo, že se florbalisté Žďáru vrátí z Kopřivnice s prázdnou. Výborným závěrem ale získali alespoň bod, v prodloužení už na soupeře nestačili.

celý článek

Letošní podzim je pro všechny velkým zážitkem, říká Hladík

29. 11. 2018 12:00  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Stačilo málo a mohl to být rozhovor s trenérem lídra extraligové tabulky. Házenkáři Nového Veselí však v neděli slibný poločasový náskok na palubovce Plzně neudrželi a po jedenácti kolech, tedy rovné polovině základní části letošního ročníku, jim patří třetí příčka. Trenér Pavel Hladík je přesto spokojený. „Záchranu máme jistou, nyní zabojujeme o play-off,“ potvrdil ambiciózní kouč.

celý článek

Plameny se před dalším derby naladily na vítěznou notu

29. 11. 2018 11:44  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Po třech utkáních v řadě před vlastními fanoušky zajížděli druholigoví hokejisté Žďáru v uplynulém týdnu dvakrát za sebou na půdu protivníka. Nejprve v Písku a poté v sobotu i v Šumperku Plameny shodně zvítězily 3:2, pokaždé se rozhodovalo až v prodloužení. „Jsem rád, že jsme potvrdili naši dobrou formu,“ usmíval se trenér Žďáru Michal Konečný.