Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Hokejová dohoda: Pět klubů si bude hráčsky vypomáhat

4. 7. 2019 11:29  |  Žďárský deník

Vysočina – Během letní hokejové pauzy se dopečou podrobnosti spolupráce mezi hokejovými kluby na Vysočině, kdy styčným bodem bude jihlavská Dukla. Do spolupráce se zapojí i Havlíčkův Brod, který se v minulých letech od spolupráce s kýmkoli distancoval.

celý článek

Šacl setřásl Exnera v posledním kole

3. 7. 2019 19:24  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Tečka to byla náročná. Pohár Běžce Vysočiny už má za sebou dvanáctý závod. Půlmaraton okolo Nového Veselí byl zároveň posledním před letní pauzou. S jednadvaceti kilometry se nejlépe popasovalo duo Šacl, Krčálová.

celý článek

Dvojzápas Karviné. Hodně mi napověděl, uznává trenér Straka

30. 6. 2019 09:49  |  Žďárský deník

/FOTO/ Fotbalisté MFK Karviná zakončili druhý týden přípravy dvojutkáním proti Vítkovicím a Popradu.

celý článek

Pohárové předkolo nabídne tři derby zápasy

29. 6. 2019 09:00  |  Žďárský deník

Vysočina – Fotbalový pohár Mol Cup zná již složení dvojic předkola. Do něj nastoupí hned deset týmů z Vysočiny. Jihlava začne až v prvním kole a utká se s vítězem zápasu Žďár nad Sázavou – Humpolec. První kolo, do kterého se zapojí i týmy z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, je naplánováno na 14. srpna.

celý článek

Janů vytvořil nový traťový rekord

27. 6. 2019 15:23  |  Žďárský deník

Okříšky – Ještě jeden závod a první dějství Poháru Běžce Vysočiny je za námi. Předposlední zastávkou před letní pauzou byl pětatřicátý ročník Fränkische běh v Okříškách, který se podruhé běžel pod tímto názvem a krom toho, že o jediného závodníka vylepšil maximum v počtu startujících, byl něčím výjimečný. Novoměstský Jan Janů vytvořil nový rekord!

celý článek

Předseda KFS Vrzáček: V našem kraji máme jedny z nejlepších rozhodčích v Česku

27. 6. 2019 11:21  |  Žďárský deník

Vysočina – Na naše rozhodčí můžeme být pyšní. I když je jich málo. Tak zní poselství předsedy Krajského fotbalového svazu Vysočina Miroslava Vrzáčka k anketě Deníku o důvěře klubů v rozhodčí.

celý článek

Sudí? Vysočina je rozpolcená

27. 6. 2019 11:18  |  Žďárský deník

Vysočina - Odpověděli všichni. V reakci na hektický závěr fotbalových soutěží a skandální řízení některých zápasů rozhodčími uspořádal Deník rozsáhlou anketu mezi kluby FORTUNA:LIGY až krajských přeborů.

celý článek

Výhry rozdány! Aktivní školy si rozdělily odměny na vybavení

27. 6. 2019 10:12  |  Žďárský deník

Vysočina – V červnu skončil další ročník Sazka Olympijského víceboje, společného projektu Českého olympijského výboru a Sazky, jehož cílem je rozhýbat děti napříč celou republikou. Ty nejaktivnější školy mají každý rok možnost vyhrát i hlavní cenu, kterou je poukaz na sportovní vybavení v hodnotě až 60 000 korun.

celý článek

Turnaje v malé kopané na Žďársku a Vysočině

26. 6. 2019 14:24  |  Žďárský deník

Žďársko, Vysočina - Fotbalisté ani v létě nepověsí kopačky úplně na hřebík. Na soustu místech Vysočiny se totiž konají letní turnaje v malé kopané. Samozřejmě oproti minulým letům jejich počet výrazně klesl, ale tato tradice zatím úplně nevymřela. První turnaje startují už o nadcházejícím víkendu.

celý článek

Nejlepší tým přeboru určila spanilá jarní jízda

24. 6. 2019 17:17  |  Žďárský deník

Vysočina – Šestadvacet zápasů ve fotbalovém krajského přeboru ročníku 2018/2019 je minulostí. Deník proto vyzpovídal všechny trenéry a zeptal se jich, jak uplynulou sezonu hodnotí?