Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Ambiciózní Plzeň byla nad síly házenkářů Nového Veselí

25. 9. 2019 22:50  |  Žďárský deník

Plzeň – Hodně náročný program mají v posledních dnech extraligoví házenkáři Nového Veselí. Po domácí sobotní výhře třetího kola nad Jičínem je ve středu večer čekala předehrávka 5. kola na půdě favorizované Plzně. Držet krok s ní hráči hostů vydrželi jen do závěru první půle, dva body tak zůstaly podle očekávání doma.

celý článek

Derby Vysočiny zvládli lépe Bruslaři

25. 9. 2019 21:48  |  Žďárský deník

Havlíčkův Brod – Druholigové derby Vysočiny bylo k vidění v Kotlině, kam zavítaly žďárské Plameny. Ty po první třetině sice vedly, ale domácí ve druhé třetině soupeři nasázeli čtyři branky a rozhodli o svém vítězství. V poslední třetině se už hrál vlažnější hokej, kdy domácí ještě přidali dvě pojistky.

celý článek

Špice tabulky okresního přeboru je vyrovnaná

25. 9. 2019 12:50  |  Žďárský deník

Žďársko – V dalším kole okresního přeboru utrpěli fotbalisté posledního Jimramova sedmibrankový debakl na hřišti Borů. Ve III. třídě si opět s chutí zastřílel vedoucí Rudolec.

celý článek

Bohdalov oslavil zisk prvních bodů v sezoně

24. 9. 2019 15:43  |  Žďárský deník

Vysočina - V 8. kole nejnižší krajské soutěže se doma nedařilo nováčkovi ze Svratky, která podlehla rezervě Chotěboře 0:2. Naopak poprvé v tomto ročníku se podařilo dosáhnout na body hráčům Bohdalova.

celý článek

OBRAZEM: Herálec si body s Radešínkou rozdělil

24. 9. 2019 11:40  |  Žďárský deník

Vysočina – Víkendové 8. kolo východní skupiny I. A třídy svědčilo převážně domácím mančaftům. Nováček z Počítek doma udolal nebezpečnou Želetavu, béčko Nového Města v derby zdolalo dalšího nováčka z Měřína.

celý článek

Běhání? V Česku velký fenomén, děti s ním začínají už v útlém věku

24. 9. 2019 04:46  |  Žďárský deník

Překážky, skoky, vrhy… Ne nadarmo se atletice přezdívá sportovní královna. Co o ní víte a co ne? Deník u příležitosti nadcházejícího světového šampionátu připravil stručnou sondu do světa Barbory Špotákové a Pavla Masláka.

celý článek

Okresní fotbalové soutěže mužů na Žďársku

23. 9. 2019 17:02  |  Žďárský deník

Žďársko - Okresní fotbalové soutěže mužů.

celý článek

Z půdy Břeclavi dovezla Bystřice bod

23. 9. 2019 15:01  |  Žďárský deník

Břeclav - V sobotní předehrávce 9. kola moravskoslezské divize D vyválčili fotbalisté Bystřice nad Pernštejnem na jihu Moravy nerozhodný výsledek.

celý článek

Vrchovina potvrdila svoji sílu na hřištích soupeřů

23. 9. 2019 13:58  |  Žďárský deník

Hlučín - V 9. kole Moravskoslezské fotbalové ligy dokázali hráči Nového Města na Moravě stoprocentně bodovat na stadionu Hlučína.

celý článek

Ligová rezerva Zlína odjela z Velkého Meziříčí s prázdnou

23. 9. 2019 12:56  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí - Dočkali se. Po předcházejících bodových ztrátách hráči Velkého Meziříčí zabrali a v 9. kole Moravskoslezské fotbalové ligy doma zdolali juniorku Zlína 1:0.