Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Pokud letos do krajského přeboru postoupíme, tak se v něm udržíme, říká Dvořák

7. 12. 2019 11:00  |  Žďárský deník

Kamenice nad lipou – Pachatel se vrací na místo činu, chce se říci. Fotbalový útočník Martin Dvořák přestupuje do Kamenice nad Lipou. Do týmu, ze kterého před čtyřmi a půl lety na štaci do divizní Soběslavi odešel. „Vůbec jsem neuvažoval o tom, že bych šel jinam. Kamenici dost dlužím,“ svěřil se.

celý článek

Petr Nedvěd: Máme asi nejchytřejší kádr z celé Moravy

6. 12. 2019 11:51  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Desáté místo na dostřel sestupovým příčkám a domácí bída. Žďár se po delší době namočil do boje o záchranu. Příčin je pochopitelně hned několik a jedna také kuriózní.

celý článek

Házenkáři Nového Veselí postoupili do pohárového semifinále

6. 12. 2019 11:28  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Splnili roli favorita a vybojovali postup mezi nejlepší čtyřku. Ve čtvrtečním čtvrtfinále Českého poháru zdolali extraligoví házenkáři Nového Veselí mužstvo Hranic 31:29 a znovu po roce mohou slavit účast v semifinále.

celý článek

Fotbal: Pohár předsedy bralo Meziříčí

6. 12. 2019 10:12  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Předposlední listopadovou sobotu se uskutečnil ve sportovní hale v Novém Veselí druhý ročník fotbalového turnaje kategorie mladších žáků O pohár předsedy OFS Žďár nad Sázavou. Z pozvaných deseti mužstev, působících v okresním přeboru, jich dorazil půltucet.

celý článek

Favorité přicestují z východu

6. 12. 2019 10:08  |  Žďárský deník

Vysočina – Nejstarší, největší a nejprestižnější. Všechny tyto přívlastky lze použít na Vánoční turnaj taekwondistů, který tradičně pořádá v Pelhřimově tamní klub SK Taekwondo Lacek. O víkendu se navíc uskuteční jubilejní pětadvacátý ročník.

celý článek

Řečice opustila dno tabulky

5. 12. 2019 15:22  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Vesnická hokejová liga o víkendu pokračovala svým osmým kolem.

celý článek

Kometa byla nad síly Žďáru

5. 12. 2019 12:20  |  Žďárský deník

Brno – V utkáních 13. a 14. kola II. ligy volejbalisté Žďáru dvakrát podlehli Kometě Brno. Nyní je čeká ještě těžší oříšek, v sobotu na Bouchalky dorazí první Česká Lípa.

celý článek

O prohře Vlčic rozhodl první poločas

5. 12. 2019 09:20  |  Žďárský deník

Příbor - V dalším kole II. ligy - skupiny B zavítaly o uplynulém víkendu basketbalistky Žďáru na hřiště soupeře z Příboru.

celý článek

Vítěznou sérii rázně utnuli házenkáři Dukly

4. 12. 2019 10:00  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Svůj zápas 13. kola letošního ročníku mužské extraligy sehráli házenkáři Nového Veselí už v úterý. V televizním utkání proti hráčům pražské Dukly zaostali za svým protivníkem v prvním poločase, v němž si hosté vypracovali rozhodující šestibrankový náskok. Ani zlepšený výkon po změně stran už Sokolu k alespoň korekci nepříznivého stavu nepomohl, Pražané zvítězili 29:23.

celý článek

Hroši o víkendu zazářili

2. 12. 2019 15:24  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – V sobotním 12. kole divize D se florbalisté Hipposu Žďár doma utkali s předposlední Chrudimí. Hroši měli výborný vstup do zápasu a v nastoleném tempu vydrželi hrát celé dvě třetiny, po nichž vedli vysoko 10:3. V závěrečné dvacetiminutovce však hodně polevili a hosté toho využili ke zkorigování konečného výsledku na přijatelných 11:8. Hned další den pak na Hippos čekalo utkání v Pacově, i zde bylo rozhodnuto ve prospěch hostů už po čtyřiceti minutách.