MATRIGO: Hledáme technika datových sítí

Zpravodajství

Volejbalisté Pelhřimova v Polné nezaváhali

17. 1. 2020 10:58  |  Žďárský deník

Dvě výhry si přivezli volejbalisté Pelhřimova. V Polné v rámci krajského přeboru vyhráli 3:0 a 3:1. Spartak po šestnácti kolech drží druhou příčku, přičemž na lídra z Třebíče ztrácí pět bodů.

celý článek

Novoměstští polykají dávky, Velké Meziříčí ještě nezačalo

16. 1. 2020 16:25  |  Žďárský deník

Jeden už se zimní přípravou začal, druhý ji teprve odstartuje. Oba týmy z Vysočiny pojímají přestávku v MSFL rozdílně. Nové Město trénuje už od druhého lednového týdne, hráči Velkého Meziříčí mají nástup teprve následující pondělí.

celý článek

Velké Meziříčí v derby svého soupeře nešetřilo

16. 1. 2020 11:44  |  Žďárský deník

Ve vloženém 20. kole jižní Moravy a Zlínska, které se odehrává tuto středu a čtvrtek, došlo na derby mezi hokejisty vedoucího Velkého Meziříčí a tradičním soupeřem z Velké Bíteše. Horácký hokejový klub se ukázal jako nevlídný hostitel, když hostující celek smetl jednoznačným způsobem 7:0.

celý článek

Fotbalový turnaj žáků vyhráli hráči Sigmy

16. 1. 2020 11:43  |  Žďárský deník

Pokračují v tradici. O druhém lednovém víkendu se ve žďárské sportovní hale na Bouchalkách opět po roce uskutečnil nesmírně atraktivně obsazený fotbalový halový turnaj kategorie starších žáků.

celý článek

Plamenům to opět nevyšlo. Derby znovu ovládli hráči Brodu, tentokrát 6:3

15. 1. 2020 21:23  |  Žďárský deník

Hokejisté Žďáru letos na rivala z Havlíčkova Brodu neumí. Potvrdil to také jejich středeční souboj v rámci 32. kola II. ligy – skupiny Východ, v němž Plameny doma podlehly Bruslařům 3:6. Tentokrát to tak byla v jejich mistrovském vzájemném utkání už čtvrtá prohra při výrazně nepříznivém skóre 9:22.

celý článek

Derby vyšlo lépe béčku Meziříčí

15. 1. 2020 17:03  |  Žďárský deník

Ve 13. kole Krajské soutěže Vysočiny nestačili hokejisté Bystřice na rezervu Velkého Meziříčí.

celý článek

Potvrdí Horáci v derby roli jasného favorita?

15. 1. 2020 13:00  |  Žďárský deník

Měl by to být souboj jako řemen. Ve vloženém 20. kole Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska se dnes od 18.00 utkají hokejisté Velkého Meziříčí a Velké Bíteše.

celý článek

Václav Koloušek: Dokud slouží zdraví, táhne mě to pořád na hřiště

15. 1. 2020 11:20  |  Žďárský deník

/ROZHOVOR/ Hrál italskou Serii A, se Spartou a s Libercem slavil mistrovský titul, reprezentoval pod legendárním Karlem Brücknerem. Nyní si fotbalový záložník Václav Koloušek vyzkouší dres divizního Humpolce, kde po přestupu z Jihlavy bude hrajícím asistentem nového trenéra Lukáše Staňka.

celý článek

Byla to výborná souhra, říká o své vítězné trefě Martin Pleva

15. 1. 2020 10:54  |  Žďárský deník

Ukázal se jako správný lídr týmu. V sobotním zápase na ledě Kopřivnice zvítězili hokejisté Žďáru 3:2 v prodloužení, rozhodující trefu obstaral v čase 64:36 kapitán Plamenů Martin Pleva. „Sehráli jsme dobře přečíslení, já byl na konci celé akce,“ skromně dodává třiatřicetiletý obránce.

celý článek

Bývalý běžkařský reprezentant Kožíšek vzpomíná na svůj debut ve Vysočina Aréně

14. 1. 2020 20:12  |  Žďárský deník

Běhal mu mráz po zádech! Dušan Kožíšek, aktuálně asistent trenéra české reprezentace v běhu na lyžích, zažil v dobách aktivní kariéry opakovaně závody před domácím publikem. A vzpomíná, že vždy šlo o výjimečný zážitek. I proto účastník třech olympijských her a dvojnásobný medailista z mistrovství světa s očekáváním vyhlíží závody Světového poháru v Novém Městě na Moravě, kam se elita běžců na lyžích vrátí po čtyřleté pauze 18. a 19. ledna.