Dvaadvacetiletý hráč zamířil na Vysočinu v letní přestávce, když se neprotlačil do kádru druholigového nováčka z Blanska.

celý článek

Bývalý ligista Frejlach na lavičce Světlé chyběl, Humpolec si zastřílel

14. 12. 2020 05:00  |  Žďárský deník

Předvánoční přípravný duel mezi fotbalisty Humpolce a Světlé nad Sázavou ztratil rychle na atraktivitě. Nový trenér celku z Havlíčkobrodska Tomáš Frejlach na zápas nedorazil a pro jeho svěřence byl divizní soupeř příliš velkým soustem. Utkání skončilo jednoznačným vítězstvím Humpolce 8:0.

celý článek

Žaba: volejbalista, student záchranář i dobrovolník

13. 12. 2020 17:51  |  Žďárský deník

Nová doba si žádá nový přístup. To pochopil i student třetího ročníku Jihočeské univerzity oboru zdravotnický záchranář Dominik Žaba. Prvoligový volejbalista Velkého Meziříčí poslední dobou jen těžko hledá pár chvilek pro svůj sport.

celý článek

Je to v podstatě restart celé přípravy, říká po návratu na led trenér Vejmelka

13. 12. 2020 08:30  |  Žďárský deník

Hokejisté Velkého Meziříčí ani o vynucené přestávce nezaháleli. Vedle individuální přípravy totiž pomohli také dobré věci.

celý článek

Skála si rád zacvičí. Chodí na Plovárenskou

13. 12. 2020 05:16  |  Žďárský deník

S Havlíčkovým Brodem pomalu srůstá. Stolní tenista HB Ostrov a mládežnický reprezentant Radek Skála pochází z vesničky u Brna a svůj původ nezapře. „Tam jsem pořád doma, mám tam kamarády a spoustu oblíbených míst,“ potvrdil vztah k Nosislavi.

celý článek

Dukla udeřila v závěru, hrdinou Třebíče je Krliš

12. 12. 2020 20:10  |  Žďárský deník

Hokejisté jihlavské Dukly udrželi první příčku v tabulce Chance ligy. Z Frýdku-Místku odvezli tři body po fotbalové výhře 1:0. Zápas rozhodl v předposlední minutě Jiránek. Drama se šťastným koncem sehrála i Třebíč, zásluhou dvou tref Krliše ve třetí třetině otočila skóre zápasu proti Jágrovu Kladnu.

celý článek

Závěrečná stíhačka se nekonala. Nové Veselí doma jasně padlo s Frýdkem-Místkem

12. 12. 2020 19:05  |  Žďárský deník

Rozhodující náskok si v sobotním duelu vypracoval hostující celek už v prvním poločasu.

celý článek

Sen taekwondistky Jiránkové o medaili skončil, nestačila na vítězku olympiády

12. 12. 2020 10:00  |  Žďárský deník

Medaili si domů nepřiveze. Pelhřimovská taekwondistka Iveta Jiránková na mistrovství Evropy olympijských vah vypadla ve čtvrtfinále. Konečnou v kategorii do sedmapadesáti kilogramů jí byl boj s vítězkou posledních dvou olympiád Jade Jones z Velké Británie.