Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Krajské derby nabídlo skvělé představení. Z výhry se radovali fotbalisté Žďáru

8. 8. 2021 04:44  |  Žďárský deník

Hned sedm branek bylo k vidění v sobotním utkání úvodního kola této sezony moravskoslezské divize mezi fotbalisty Žďáru nad Sázavou a Havlíčkovým Brodem. Prvně jmenovaní zvítězili 5:2.

celý článek

Medailový úspěch. Tokio přineslo český rekord, trpaslík předčil giganta

8. 8. 2021 03:00  |  Žďárský deník

/FOTOGALERIE/ Oheň nad Tokiem dohasíná. V zemi vycházejícího slunce končí olympiáda, která byla z českého pohledu nejúspěšnější v historii samostatné republiky.

celý článek

Favorit rozhodl až v závěru. Fotbalisté Nové Vsi si dokázali poradit s Ledčí

7. 8. 2021 18:53  |  Žďárský deník

V premiérovém utkání jubilejního dvacátého ročníku krajského přeboru Vysočiny zdolali fotbalisté Nové Vsi hostující Ledeč nad Sázavou 3:0.

celý článek

Řídítka pod nosem. Helceletův knír oslnil svět. Dejte mu medaili, píší v zámoří

7. 8. 2021 17:11  |  Žďárský deník

/FOTOGALERIE/ Na olympiádě v Tokiu díru do světa neudělal, přesto se o něm mluví až v zámoří. Desetibojař Adam Sebastian Helcelet zaujal svou vizáží. Díky svému stylovému kníru je český atlet populární po celém světě.

celý článek

Cítil, že na to má. V přípravě překonával rekordy, říká otec bronzového Veselého

7. 8. 2021 16:34  |  Žďárský deník

Nejde o první olympijskou medaili, kterou slaví. Rodina hodonínského oštěpaře Vítězslava Veselého se z bronzu radovala už v roce 2012 v Londýně. V sobotu odpoledne jim přes televizní kamery zamával zkušený atlet stejným kovem znovu.

celý článek

Smolař Kuf: Ani mi nepřišlo, že bych při poslední střelbě zmatkoval

7. 8. 2021 16:03  |  Žďárský deník

Pět terčů dělilo moderního pětibojaře Jana Kufa od olympijských stupňů vítězů v Tokiu. Při poslední střelecké položce kombinace střelby s během ale potřeboval osmnáct laserových zážehů a medailový ceremoniál jen sledoval z povzdálí.

celý článek

Česká oštěpařská fantazie v Tokiu. Vadlejch slaví stříbro, Veselý má bronz

7. 8. 2021 13:58  |  Žďárský deník

Čeští oštěpaři se na závěr olympiády v Tokiu vytáhli. Jakub Vadlejch si předposledním hodem zajistil stříbrnou medaili, Vítězslav Veselý ve svém čtvrtém olympijském finále bral bronz. Češi se tak postarali o historický úspěch.

celý článek

Spilkové nosil na olympiádě hole přítel. A opět české golfistce přinesl štěstí

7. 8. 2021 13:19  |  Žďárský deník

Jen třikrát čtyřikrát nosil golfistce Kláře Spilkové hole na turnaji její přítel. Když se ale Američan Sean Davison ujme role caddieho, většinou to stojí za to. Předloni asistoval české jedničce u osmého místa na turnaji LPGA v Gainbridge a nyní se podílel na 23. příčce v olympijské soutěži v Tokiu, kde výrazně vylepšila svůj výsledek z Ria de Janeiro.

celý článek

Drama v pětiboji. Kuf útočil na medaili, ale pokazil střelbu a bronz neudržel

7. 8. 2021 12:31  |  Žďárský deník

Moderní pětibojař Jan Kuf v závěrečné kombinaci běhu a laserové střelby na olympijských hrách v Tokiu útočil na medaili. Třetí místo ale neuhájil a skončil osmý. Nejlepší český výsledek nakonec zařídil Martin Vlach, který v poslední disciplíně poskočil z konce druhé desítky až na páté místo.

celý článek

Vrabcová Nývltová olympijský maraton vzdala. Nejlepší z tria Češek byla Joglová

7. 8. 2021 07:59  |  Žďárský deník

Olympijskou vítězkou v maratonu je Keňanka Peres Jepchirchirová, jež vyhrála v Sapporu v čase 2:27:20 před krajankou Brigid Kosgeiovou a Molly Seidelovou z USA. Nejlepší z tria Češek byla Marcela Joglová, která doběhla na 52. místě 12:09 minuty za vítězkou.