Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

OBRAZEM: Klubům v MSFL se o víkendu nedařilo. V divizi překvapili hráči Humpolce

13. 9. 2021 04:45  |  Žďárský deník

Pro třetiligové kluby z Vysočiny nebylo sedmé kolo zrovna šťastným. Všechny tři se představily v domácím prostředí, hubeňoučký bod ovšem vybojovala jen juniorka FC Vysočina, která však o výhru nad Dolním Benešovem přišla zpackaným závěrem. V divizi přivezli cenné tři body z Tasovic fotbalisté Humpolce, naopak Stará Říše schytala pořádný výprask v Hodoníně.

celý článek

Osmnáctiletý zázrak. Studentka matematiky hrávala za drobné, teď vyhrála US Open

12. 9. 2021 22:26  |  Žďárský deník

Senzační vítězkou newyorského grandslamu se stala Britka Emma Raducanuová. Tenis přitom donedávna brala jen jako koníčekO tento příběh by se v Hollywoodu porvali snad všichni světoví režiséři. Teprve osmnáctiletá teenagerka z Londýna ještě před půl rokem sbírala peníze po oblastních turnajích, aby zaplatila veškeré náklady. Dnes stojí v parku Flushing Meadows jako grandslamová šampionka. A se speciální nálepkou první vítězky, která se do hlavního klání prokousala z kvalifikace.

celý článek

Kladno s Jágrem padlo v divoké přestřelce, Pardubice slaví po skvělém obratu

12. 9. 2021 19:05  |  Žďárský deník

Hokejová extraliga má v nedělním programu 2.kola na svém pořadu šest kol. Pardubice potvrdily dobrý vstup do začátku sezony a v Mladé Boleslavi po skvělém obratu ve třetí třetině zvítězily 4:3, druhou výhru si na své konto připsaly i Karlovy Vary. Divoká přestřelka se zrodilo v Českých Budějovicích, kde Kladno v čele s Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem prohrálo 5:7.

celý článek

Atleti z Vysočiny se v Alpách prosadili. V běhu do vrchu vybojovali stříbro

12. 9. 2021 12:13  |  Žďárský deník

Již dvacáté mistrovství světa v běhu do vrchu veteránů proběhlo minulý týden v rakouském Telfesu. V konkurenci více než šesti stovek závodníků z celého světa byli vidět i běžci z Vysočiny. V soutěži týmů získali havlíčkobrodští závodníci Jiří Brychta, Jiří Marek společně s Jindřichem Králem z Moravské Třebové stříbrnou medaili.

celý článek

OBRAZEM: Velká Bíteš ocenila Šmicera. Penalta vysvobodila fotbalisty Bystřice

12. 9. 2021 09:20  |  Žďárský deník

Druhou výhru za sebou si připsali fotbalisté Bystřice nad Pernštejnem. V rámci sedmého kola moravskoslezské divize D v sobotu přivítali v okresním derby Žďár nad Sázavou. Výhru 2:1 jim zařídil v poslední minutě Sklenář. V dalších zápasech Havlíčkův Brod vyhrál v Polné 3:1, Velká Bíteš se s Břeclaví rozešla smírně.

celý článek

OBRAZEM. Nejlepší americký fotbal se hraje na Vysočině! Glads získali Czech Bowl

11. 9. 2021 21:35  |  Žďárský deník

Dokázali to. Hráči Vysočina Gladiators dotáhli svůj sen do reality. Ve finálovém utkání Czech Bowl XXVIII zdolali obhájce trofeje Prague Lions jasně 23:0 a po osmi letech své činnosti poprvé stanuli na pomyslném vrcholu českého amerického fotbalu.

celý článek

Další střelecká show. Házenkáři Nového Veselí zdolali i nebezpečnou Kopřivnici

11. 9. 2021 19:50  |  Žďárský deník

Potvrdili, že zdolání obhájce mistrovského titulu v prvním kole nebylo náhodné. Ve druhém extraligovém kole doma házenkáři Nového Veselí v sobotu porazili Kopřivnici po výsledku 33:30.

celý článek

Marná snaha. Fotbalisté Velkého Meziříčí i juniorky Jihlavy doma body poztráceli

11. 9. 2021 13:35  |  Žďárský deník

Hodně nepovedený výkon podali v sobotním dopoledni fotbalisté Velkého Meziříčí v domácím utkání sedmého kola třetí ligy proti Uherskému Brodu. Celek ze Zlínského kraje si z Vysočiny odvezl všechny tři body za vítězství 2:0. Rezerva Jihlavy v závěru ztratila s Dolním Benešovem dvoubrankový náskok a jen remizovala 3:3.

celý článek

Takové šance musíme proměňovat, hřímal po porážce s Opavou kouč Kameník

11. 9. 2021 12:02  |  Žďárský deník

Porazili se sami. Hodně smolné utkání odehráli v pátek fotbalisté Vysočiny. Podlehli v něm Opavě 0:2 (0:0). Přitom v prvním poločase měli drtivou převahu, dostatek šancí na zlomení odporu protivníka, ve druhé půli ale herně zkolabovali. „Tahle porážka bolí,“ hlesl po utkání jihlavský trenér Jan Kameník.

celý článek

Na fotbalisty Pelhřimova čeká další výzva, Nové Vsi mohou oplatit loňskou prohru

11. 9. 2021 05:35  |  Žďárský deník

V magnetu dalšího kola elitní krajské fotbalové soutěže na sebe narazí dva ze tří top favoritů sezony.