Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Čeká je další pořádná výzva. Házenkáři Nového Veselí se představí na Dukle

15. 9. 2021 05:45  |  Žďárský deník

Po dvou úvodních výhrách v tomto ročníku se zatím klub z Vysočiny pohybuje ve špičce tabulky. Potvrdit své postavení bude moci ve středečním souboji na palubovce Dukly Praha.

celý článek

Krejčí při chuti. Sparta měla ničivý závěr, Třinec předvedl vítězný obrat

14. 9. 2021 20:28  |  Žďárský deník

/FOTOGALERIE/ Hokejisté Sparty zažili v úterním 3. kole opožděný vstup do extraligy. A byl vítězný. Pražané v televizním šlágru vyhráli na ledě do té doby stoprocentních Pardubic 5:2 díky drtivému závěru. Velký obrat předvedl mistrovský Třinec, který otočil zápas s Litvínovem z 1:3 na 4:3 v prodloužení. David Krejčí zařídil dvěma góly a asistencí vítězství 4:1 nad Plzní.

celý článek

Senzace se nekonala. Po prohře s Opavou fotbalisté Meziříčí v MOL Cupu skončili

14. 9. 2021 19:53  |  Žďárský deník

O osudu pohárového zápasu bylo rozhodnuto už do poločasové přestávky, do níž šel slezský celek se čtyřbrankovým náskokem.

celý článek

Vítězem tradičního kněžického bike maratonu se stal Karel Dlouhý

14. 9. 2021 11:18  |  Žďárský deník

Šestnáctý ročník Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočina 2021 proběhl o víkendu tradičně v Kněžicích. Vítězem hlavního závodu na šestačtyřicet kilometrů se stal Karel Dlouhý z NKT Kablo. Trať zdolal v čase 1.42:09.

celý článek

Rok bojoval, rakovině však podlehl. Zemřel bývalý hokejový reprezentant Lubina

14. 9. 2021 08:23  |  Žďárský deník

V noci na úterý vyhasl život bývalého skvělého hokejisty, českého reprezentanta a následně i trenéra Ladislava Lubiny. Rodák ze Dvora Králové nad Labem po ročním boji podlehl rakovině mozku, zemřel ve čtyřiapadesáti letech.

celý článek

OBRAZEM: Stanovená filozofie se nám vyplácí, usmívá se po úspěšném startu Kostka

14. 9. 2021 07:45  |  Žďárský deník

Tak skvělý start do sezony zřejmě nečekali ani v těch nejoptimističtějších snech. Po dvou kolech nového extraligového ročníku mají házenkáři Nového Veselí plný počet bodů.

celý článek

Nečekaný střelec Žák pálil ostrými a fotbalisté Nové Vsi díky tomu kralovali

14. 9. 2021 06:00  |  Žďárský deník

Souboj dvou předních celků krajského přeboru Vysočiny v rámci 7. kola skončil až nečekaně jednoznačným výsledkem. Fotbalisté Nové Vsi zvítězili na půdě Pelhřimova poměrně jednoznačně 5:2.

celý článek

Tři body zajistil Bystřici až velký obrat. Fotbalisté Polné dál hledají střelce

14. 9. 2021 05:40  |  Žďárský deník

Tradiční okresní derby se Žďárem rozhodli fotbalisté Bystřice dvěma brankami v závěru zápasu. Polenský Slavoj doma podlehl Havlíčkovu Brodu, když k vítězství 3:1 svému soupeři výrazně dopomohl.

celý článek

Lions si vylámali zuby na defenzívě Glads. Je to úžasný pocit, jásal kouč Paulus

13. 9. 2021 11:59  |  Žďárský deník

Vynulovali obhájce. Držitelem osmadvacátého Czech Bowlu se v sobotu stali poprvé v historii hráči Vysočina Gladiators. Na svém domovském stadionu zdolali Prague Lions, kteří titul obhajovali. Více než vítězstvím překvapili Glads způsobem vítězství. Po celou dobu hry měli taktovku hry pod svojí kontrolou, navíc nedovolili soupeři ani jednou bodovat.

celý článek

Šlágr přeboru přinesl překvapení. Fotbalisté Nové Vsi vyloupili půdu Pelhřimova

13. 9. 2021 05:35  |  Žďárský deník

Takový výsledek se asi nečekal. V sedmém kole elitní krajské fotbalové soutěže doma podlehl favorizovaný Pelhřimov Nové Vsi vysoko 2:5. Po druhé porážce v řadě se mu tak čelo tabulky začíná nebezpečně vzdalovat. Vedle vedoucích Speřic dál zůstává bez porážky rezerva Nového Města na Moravě.