Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Veterán Čachotský doslova ničil Hanáky. V utkání zaznamenal čtyři kanadské body

4. 2. 2022 05:40  |  Žďárský deník

Hokejisté Dukly Jihlava si domácí středeční výhrou 4:2 nad Prostějovem upevnili čtvrté místo v tabulce.

celý článek

Podzimní lídr přeboru nic nepodceňuje. Fotbalisté Speřic zahájili přípravu brzy

4. 2. 2022 05:25  |  Žďárský deník

Od druhého dne letošního roku jsou fotbalisté Speřic v plném zápřahu zimní přípravy.

celý článek

Nechá se Djokovič očkovat? Nadalův titul mu zvýšil motivaci, říká jeho biograf

4. 2. 2022 04:00  |  Žďárský deník

O kauze Novaka Djokoviče na Australian Open už bylo napsáno mnoho. S novými poznatky ale přišel člověk, který se srbským tenistou napsal jeho autobiografii. Daniel Müksch uvedl, že aktuální světová jednička mužského žebříčku ATP vážně přemýšlí o očkování.

celý článek

OBRAZEM. Biatlon v Novém Městě. Nejlepší z Čechů Mikyska skončil devátý

3. 2. 2022 15:56  |  Žďárský deník

/FOTOGALERIE/ Český tým zkosily nemoci a covid. Pouze polovinu možných míst obsadili domácí reprezentanti v prvním dnu závodů IBU Cupu v Novém Městě na Moravě. Ve sprinterských závodech se nejlépe dařilo Tomáši Mikyskovi, který skončil devátý. Domácí Eliška Teplá doběhla mezi ženami dvaadvacátá.

celý článek

Bruslaři doma splnili povinnost, Plameny schytaly těžký direkt v Novém Jičíně

3. 2. 2022 12:29  |  Žďárský deník

Středeční večer patřil také druholigovému hokeji. Naše třetí nejvyšší soutěž měla na programu 29. kolo, do něhož zasáhly i dva kluby z Vysočiny.

celý článek

Hokejisté Ostrova sesadili z trůnu Bohdalec, na čelo se propracoval Rudolec

3. 2. 2022 05:40  |  Žďárský deník

Víkendové 6. kolo značně zamíchalo pořadím na špici hokejové Vesnické ligy.

celý článek

Vysočina smutní. Zemřel bývalý rychlobruslařský reprezentant a olympionik Kyncl

2. 2. 2022 20:15  |  Žďárský deník

Ve věku 59 let zemřel první únorovou středu bývalý rychlobruslař Jiří Kyncl, historicky nejlepší mužský reprezentant, který na olympijských hrách v Calgary v roce 1988 obsadil 16. místo na trati 10.000 metrů.

celý článek

Odloženo! Domácí zápas házenkářů Nového Veselí proti Jičínu zrušil covid-19

2. 2. 2022 18:08  |  Žďárský deník

Celosvětová pandemie opět nepříznivě zasáhla do programu naší nejvyšší soutěže v házené mužů.

celý článek

Biatlonový předkrm před olympiádou. Vysočina Arena přivítá závody IBU Cupu

2. 2. 2022 13:48  |  Žďárský deník

Dva závodní dny v rámci IBU Cupu bude hostit novoměstská Vysočina Arena. Ve čtvrtek i v sobotu se bude jednat o sprint mužů a žen. Kvůli rozhodnutí hygienické stanice nebudou moci fanoušci sledovat počínání závodníků přímo v ochozech stadionu.

celý článek

Hned na začátek jara veledůležitý duel. Nové Veselí doma přivítá celek Jičína

2. 2. 2022 05:50  |  Žďárský deník

Na Hromnice odstartuje jarní část letošního ročníku naší nejvyšší mužské soutěže v házené. A na celek Nového Veselí čeká před vlastními fanoušky docela zásadní zápas.