Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Rozhodnuto! Jágr míří s Rytíři do baráže. V předkole zbývá poslední místo

6. 3. 2022 20:00  |  Žďárský deník

/FOTO/ Hokejisté Kladna prohráli v utkání 59. kole extraligy v Brně 0:3 a kolo před koncem základní části jsou jistými účastníky baráže, která začne 17. dubna. Litvínov nevyužil šanci zajistit si účast v předkole play off, na které stále živí naději Karlovy Vary.

celý článek

Rekordní sedmý titul. Atlet Svoboda měl ale v cíli hlavu v dlaních

6. 3. 2022 10:32  |  Žďárský deník

Osmnáctiletá Eva Kubíčková na halovém mistrovství republiky vyhrála šedesátku v novém juniorském rekordu 7,30 sekundy. Přesně tím splnila limit pro účast na halovém mistrovství světa v Bělehradě. Mužský sprint na šampionátu v Ostravě ovládl domácí Zdeněk Stromšík.

celý článek

Ukázali srdce. Nové Veselí jasně zdolalo Maloměřice, oba týmy přispěly Ukrajině

6. 3. 2022 10:12  |  Žďárský deník

Extraligoví házenkáři Nového Veselí si na své konto v sobotu připsali povinné dva body.

celý článek

OBRAZEM: Jarní premiéra branku nenabídla. Vrchovina remizovala s rezervou Zlína

5. 3. 2022 17:45  |  Žďárský deník

V sobotu odstartovaly odvetné boje v Moravskoslezské fotbalové lize. Nové Město na Moravě se po výsledku 0:0 rozešlo s béčkem Zlína smírně.

celý článek

Plzeň hodila Slavii rukavici. Sigma zazdila penaltu, na gól čeká přes 270 minut

5. 3. 2022 16:50  |  Žďárský deník

Fotbalisté Plzeň znovu přenocují na prvním místě tabulky. Viktoria vyhrála po obratu ve Zlíně 2:1, neprohrála už jedenáct kol a mistrovské Slavii hodila před nedělním derby se Spartou rukavici. Sešívaní ztrácí tři body a nesmí zaváhat, jinak po 24. kole přijdou o pozici lídra.

celý článek

Jan Běloch byl jmenován asistentem u reprezentace. Budu taková spojka, směje se

5. 3. 2022 09:59  |  Žďárský deník

Velká pocta. Trenér házenkářského Trénikového centra mládeže a starších dorostenců Nového Veselí Jan Běloch se stal asistentem nového trenéra Sabateho u mužské reprezentace. „Xavier je zkušený a uznávaný kouč,“ cení si svého budoucího šéfa Běloch.

celý článek

Divizní přípravy: Slovan vyzve lídra přeboru, fotbalisty Ždírce čeká malé derby

5. 3. 2022 05:45  |  Žďárský deník

O prvním březnovém víkendu vyběhnou ke svým přípravným duelům fotbalisté všech osmi klubů z Vysočiny v divizi D.

celý článek

Jarní část třetí ligy začíná. Fotbalisté Nového Města ji opět odstartují v azylu

5. 3. 2022 05:30  |  Žďárský deník

Přípravné období je u konce, nyní už se hraje naostro. Jarní část Moravskoslezské fotbalové ligy odstartuje už první březnovou sobotu.

celý článek

Hradec ovládl základní část, poprvé slaví Prezidentský pohár. Kladno živí naději

4. 3. 2022 20:01  |  Žďárský deník

Hokejisté Hradce Králové díky výhře v 58. kole extraligy nad Litvínovem 3:0 získali poprvé Prezidentský pohár pro vítěze základní části. Třetí Sparta zvítězila na ledě Karlových Varů 4:1. Pražané vyhráli popáté za sebou, Energie neunikla hrozbě baráže. Kladno porazilo Mladou Boleslav 2:0, snížilo odstup od třináctých Karlových Varů na čtyři body a stále mají šanci vyhnout se baráži.

celý článek

První cíl Dukla splnila, ze Zubrů má respekt. Nečeká nás nic lehkého, tuší Ujčík

4. 3. 2022 14:50  |  Žďárský deník

/VIDEO/ První cíl splněn. Jihlavští hokejisté při hodnocení právě skončené základní části první hokejové ligy vyjádřili uspokojení s přímým postupem do čtvrtfinále play-off. S jednou výhradou. „Regionálně nás mrzí, že jsme neuspěli ani v jednom derby s Třebíčí,“ netajil na tiskové konferenci trenér Dukly Viktor Ujčík.