Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Zatím nic moc. Rozdíl v soutěžích je obří, hodnotí první ligovou štaci Pojezný

14. 3. 2022 11:03  |  Žďárský deník

/VIDEO/ Těžké období. Po zimním odchodu z Vysočiny se zatím stoper Karel Pojezný v nejvyšší soutěži hledá. V Pardubicích, kam jej odeslal Baník Ostrava na hotování, zatím nastoupil pouze dvakrát. V současnosti laboruje se zraněním a nehraje. Proto v pátek povzbuzoval své bývalé spoluhráče v duelu se Zbrojovkou Brno.

celý článek

K fotbalu už neodmyslitelně patří gastronomická lákadla. Co máte nejraději vy?

14. 3. 2022 06:17  |  Žďárský deník

/ANKETA, FOTOGALERIE/ Góly, body, emoce. Ale také potěcha pro chuťové buňky. Doslova už jen pár dnů nás dělí o startu krajských fotbalových soutěží. Stadionky či zábradlí okolo hřišť opět ožijí hlaholem nadšených fanoušků. U většiny z nich také zavoní vůně uzenin, národní zlatavý mok poteče proudem. Také už se těšíte na tradiční fotbalový kolorit? Dejte nám vědět, co si při sledování fotbalu nejraději dopřáváte.

celý článek

Messi, nebo Ronaldo? Krajští kanonýři na Vysočině hlasují spíše pro Portugalce

14. 3. 2022 05:35  |  Žďárský deník

Deník vyzpovídal před startem jarní části tohoto ročníku nejlepší střelce fotbalových soutěží Kraje Vysočina. Nejen to, také vzpomínky hráčů a rozhodčích na Devadesátky, prognózy pro jarní část divize a krajských soutěží, ale také spoustu dalších informací naleznete v příloze Fotbalový deník, která se už v úterý objeví na stáncích a v obchodech.

celý článek

Parádní představení. Divizní fotbalisté Žďáru i Polné si s chutí zastříleli

14. 3. 2022 05:20  |  Žďárský deník

Předposlední herní testy měly o víkendu na programu divizní kluby z Vysočiny. Ovšem ne všechny.

celý článek

Jako na houpačce. Meziříčí prožilo výborný start, Nové Město neudrželo náskok

13. 3. 2022 17:25  |  Žďárský deník

Tři body a čisté konto. Tak vydařenou jarní premiéru měli třetiligoví fotbalisté Velkého Meziříčí.

celý článek

Prohra, která mrzet nemusí. Ve čtvrtfinále play-off narazí Nové Veselí na Zubří

12. 3. 2022 20:15  |  Žďárský deník

V závěrečném sobotním utkání 22. kola základní části letošního ročníku podlehl celek z Vysočiny Lovosicím 24:27.

celý článek

Nekvasil: V prodloužení jsme byli lepší. Musíme se ale vyvarovat hloupých faulů

12. 3. 2022 06:48  |  Žďárský deník

/VIDEO/ Zlomili střelecké prokletí. Dva zápasy plus patnáct minut prodloužení. Tak dlouho trvalo jihlavským hokejistům, než poprvé ve čtvrtfinále pokořili přerovského gólmana Lukáše Klimeše. Důležitou trefu zaznamenal mladý útočník Dukly Richard Cachnín a srovnal tak stav série na 1:1. „Jsem rád, že tam ten gól padl, zasloužili jsme si ho,“ uvedl po utkání asistent jihlavského trenéra Karel Nekvasil.

celý článek

Dělali jsme chyby. Ale máme se od čeho odrazit, hodnotí duel s Brnem Matúš Lacko

/VIDEO/ První letošní soutěžní utkání Vysočině nevyšlo. Lídrovi soutěže z Brna byla sice vyrovaným soupeřem, inkasovala však laciné branky a padla vysoko 0:3 (0:1). „Je to pro nás krutý výsledek,“ uvedl kapitán FC Vysočina Matúš Lacko po utkání.

celý článek

Předposlední přípravné zápasy: Doma hrají fotbalisté Brodu, Humpolce a Žďáru

12. 3. 2022 05:35  |  Žďárský deník

Už jen dva přípravné duely mají před sebou účastníci moravskoslezské divize D z Vysočiny. Ten první přijde na řadu dnes. A opět bude z čeho vybírat.

celý článek

Velká úleva. Horácká Slavia i Dukla dokázaly srovnat své čtvrtfinálové série

11. 3. 2022 20:45  |  Žďárský deník

/FOTOGALERIE/ Ve druhých čtvrtfinálových zápasech dokázali třebíčští i jihlavští hokejisté získat první vítězství. Horácká Slavia zdolala doma Sokolov 4:2, dlouho střelecky jalová Dukla vyhrála gólem Cachnína v prodloužení nad Přerovem nejtěsnějším poměrem 1:0. Gólmana Klimeše tak překonala až po sto šestatřiceti minutách série. Čtvrtfinále pokračuje v pondělí a úterý na stadionech protivníků.