Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Fotbalové Okříšky v euforii. Přiblížily se záchraně v krajském přeboru

25. 4. 2022 00:54  |  Žďárský deník

Ve spanilé jarní jízdě pokračují fotbalisté Okříšek. V 19. kole krajského přeboru těsně přehráli Přibyslav a vyhráli již čtvrtý zápas v řadě. O vítězství 2:1 rozhodl dvěma trefami Vojtěch Bence.

celý článek

Polná slaví první divizní výhru. Vyšlápla si na Žďár nad Sázavou

25. 4. 2022 00:46  |  Žďárský deník

V divizi D už okusily chuť vítězství všechny týmy. Jako posledním se to podařilo fotbalistům polenského Slavoje, kteří díky dvěma brankám Ilji Kazloua porazili Žďár nad Sázavou 2:1. K posunu v tabulce jim to však nepomohlo, protože Ždírec nad Doubravou přehrál Břeclav 3:0.

celý článek

Juniorka jihlavské Vysočiny prohospodařila první půli a podlehla Znojmu

25. 4. 2022 00:37  |  Žďárský deník

Víkend v Moravskoslezské fotbalové lize se zástupcům z Vysočiny nepovedl. Už v sobotu prohrála Vrchovina 1:2 s rezervou Baníku, v neděli před obědem pak v domácím prostředí padli i fotbalisté Velkého Meziříčí a jihlavské juniorky.

celý článek

Důležité body, těší výhra Selnara. Chyběla nám ale větší odvaha, dodal Kameník

24. 4. 2022 09:58  |  Žďárský deník

/VIDEO/ Posun do horní poloviny tabulky. Netradiční složení sestavy, ofenzivní styl hry, řada neproměněných šancí. Zajímavé utkání bylo naservírováno fanouškům v sobotním utkání 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Vysočinou a Prostějovem. Duel nakonec rozhodla trefa hostujícícho Zukala do vlastní branky, která přinesla další tři body do jihlavské pokladničky. „Důležitá výhra,“ pokýval hlavou středopolař hlavy Jakub Selnar.

celý článek

Hrajeme už dlouho na pokraji sil, uznal Helt. V pondělí ale půjdeme zápas vyhrát

24. 4. 2022 09:14  |  Žďárský deník

/ROZHOVOR/ Nic nevzdávají. Síly postupně docházejí, po náročném play-off a těžkých soubojích v baráži se kupí i zdravotní trable. Přesto jihlavští hokejisté, kteří v baráži s Kladnem prohrávají 1:3 na zápasy, nic nevzdávají. V pondělním pátém duelu jsou na půdě Rytířů odhodláni porvat se o prodloužení série a další zápas na domácím stadionu. „Doufám, že se sem ještě vrátíme,“ potvrdil útočník Filip Helt.

celý článek

Odveta proti Slovákům se povedla, vítězství zařídil v nájezdech Zdráhal

23. 4. 2022 18:16  |  Žďárský deník

Čeští hokejisté zdolali v duelu Euro Hockey Challenge v Trenčíně domácí Slovensko 4:3 po samostatných nájezdech. V přípravě na mistrovství světa v Tampere po dvou prohrách za sebou uspěli a připsali si čtvrté vítězství. Svěřenci trenéra Kariho Jalonena smazali ztrátu 0:2 i 2:3 a v rozstřelu vstřelil vítězný gól Patrik Zdráhal.

celý článek

Jihlavě nešly nohy. Na případném dalším trestu pro Žukova se trenéři neshodli

23. 4. 2022 07:12  |  Žďárský deník

Rozhodující moment. Mela před brankou Dukly v sedmnácté minutě čtvrtého barážového utkání mezi Jihlavou a Kladnem měla pro domácí fatální následky. Beranovu hokejku za svým krkem a helmou oplatil gólman Žukov rovněž pohybem hokejkou směrem ke kladenskému brankáři. Sudí měli jasno. Beran jen dvě minuty za vysokou hůl, brankář Dukly pět minut a trest do konce utkání za píchnutí holí. „Věděli jsme, že do Maxe budou trošku chodit, aby ho dostali z komfortní zóny. Udělali to chytře,“ připustil po utkání trenér Dukly Viktor Ujčík.

celý článek

Tahák dalšího kola krajského přeboru? Nedělní okresní derby třetiligových rezerv

23. 4. 2022 05:50  |  Žďárský deník

Zajímavý duel slibuje také nedělní utkání, v němž třetí Pelhřimov vyzve páté Sapeli Polná.

celý článek

Na fotbalisty Polné čeká zápas pravdy. Ukončí Bystřice dosavadní jarní spánek?

23. 4. 2022 05:35  |  Žďárský deník

Také nadcházející divizní kolo nabídne tři vzájemné souboje mezi fotbalovými kluby z Vysočiny.