KVÍZ: Fotbalové jaro se rozběhlo. Kolik poznáte hráčů napříč první ligou?

Šestnáct týmů už zase baví fanoušky. Fotbalové ligové jaro se rozjelo na plné obrátky a Deník při té příležitosti přináší zajímavý kvíz. Kolik hráčů napříč všemi kluby FORTUNA:LIGY poznáte? Otestujte se!

celý článek

Stolní tenisté HB Ostrov jedou v pátek do Ostravy jako jasný favorit zápasu

16. 2. 2024 11:48  |  Žďárský deník

V Ostravě s NH odehrají další extraligové utkání havlíčkobrodští stolní tenisté. Po vítězství 3:1 v předehrávce s Havířovem se HB Ostrov vrátil na čelo tabulky (pražské El Niňo má ovšem zápas k dobru) a v pátek 16. února bude se soupeřem ze spodních pater tabulky jasným favoritem.

celý článek

V poslední domácí přípravě se fotbalisté FC Vysočina poměří se Startem Brno

16. 2. 2024 11:45  |  Žďárský deník

Dva týdny před začátkem jarních odvet ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE finišují fotbalisté FC Vysočina Jihlava se zimní přípravou.

celý článek

Vysočinské atlety v čele se sprinterem Eduardem Kubelíkem čeká halový šampionát

16. 2. 2024 11:30  |  Žďárský deník

Devět atletů a atletek z vysočinských klubů míří na republikové halové mistrovství mužů a žen, které se uskuteční 17. a 18. února v Ostravě. Na seznamu přihlášených najdeme navíc i dva náhradníky.

celý článek

Fotbalisté Velké Bíteše opět lovili na jihu Moravy, Tatran oznámil velkou posilu

16. 2. 2024 04:45  |  Žďárský deník

Dvojice divizních mužstev z Vysočiny, Ždírec nad Doubravou a Velká Bíteš, zatím posilují především do defenzivy.

celý článek

Další světová medaile do sbírky. Sáblíková obhájila na MS bronz na trojce

15. 2. 2024 22:00  |  Žďárský deník

Medailová éra ještě nekončí. Nestárnoucí rychlobruslařka Martina Sáblíková obhájila na mistrovství světa v Calgary bronz v závodě na 3000 metrů.

celý článek

Biatlonisté byli desátí ve smíšené štafetě dvojic, Mareček musel na trestné kolo

15. 2. 2024 19:05  |  Žďárský deník

Biatlonisté Markéta Davidová a Jonáš Mareček byli na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě ve smíšené štafetě dvojic daleko od medaile. Češi obsadili desáté místo. O lepší umístění je připravilo Marečkovo trestné kolo na prvním úseku.

celý článek

Derby rozhodly hokejové Plameny na ledě Brodu dvěma slepenými góly v závěru

15. 2. 2024 11:25  |  Žďárský deník

Ve středečním 37. kole 2. ligy - skupiny Východ došlo na tradiční derby mezi hokejisty Havlíčkova Brodu a Žďáru nad Sázavou. Úspěšnější byly hostující Plameny, které nad Bruslaři zvítězily 4:2. Velké Meziříčí se vrátilo z ledu druhého Vyškova s vysokou porážkou 3:7.

celý článek

PODÍVEJTE SE. Triumf norských bratrů a Češi na trati. Dorazil i svatý Valentýn

15. 2. 2024 08:54  |  Žďárský deník

Životní výsledek. Vytrvalostní závod mužů měl ve středu večer z českého pohledu překvapivého hrdinu. Čtyřiadvacetiletý Tomáš Mikyska desátým místem vylepšil své loňské čtrnácté místo na MS a jako první z českých mužů na letošním šampionátu nahlédl do Top Ten. V naší fotogalerii si připomeňte závod, ve kterém obhájil titul Johannes Thingnes Bö.