Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Skvělá forma Okříšek, polenský lídr na Třebíčsku padl

19. 9. 2022 07:36  |  Žďárský deník

Duel dvou dosud nejlepších týmů svedl los sedmého kola krajského přeboru Vysočiny. Lepší aktuální formu potvrdili fotbalisté Okříšek. Ti proti Sapeli Polná skórovali jednou v prvním i druhém poločase, a tak po zásluze zvítězili 2:0.

celý článek

Rozpaky trvají. Slovan stále čeká na první domácí výhru

19. 9. 2022 07:24  |  Žďárský deník

Stále to není ono. Fotbalisté Havlíčkova Brodu v první čtvrtině sezony marně hledali zápasový rytmus a to se potvrdilo i v sedmém kole divize D. Přestože rychle vedli, po výsledku 1:2 přenechali tři body brněnskému Startu.

celý článek

Ódu na fotbalovou ofenzivní radost zvládlo lépe Velké Meziříčí

19. 9. 2022 07:07  |  Žďárský deník

Doslova raketový vstup mělo do zápasu Velké Meziříčí. Už po pár desítkách sekund zahrávalo rohový kop a prosadil se šutér posledních týdnů Mirek Malata – 0:1. To Vítkovice první šanci nezužitkovaly, a tak po deseti minutách pykaly podruhé. Po rychlé akci se levačkou z hranice vápna trefil Šuta.

celý článek

Tři prohry a Jihlava opět hledá snajpra. Jsme střelecky neschopní, zlobí se kouč

17. 9. 2022 19:00  |  Žďárský deník

Byl to pro jihlavské fotbalisty možná až nečekaně dobrý start do nové sezony. Po šesti kolech měli třináct bodů, chvilku okupovali i druhé místo druholigové tabulky. Jenže smolnou domácí prohrou proti Opavě jako by se vše zlomilo, svěřenci Jana Kameníka totiž nezvládli ani následující dva duely v Líšni a proti Varnsdorfu. „Prohráli jsme potřetí v řadě. Fotbal ale takové chvíle a nepříznivé série přináší. Je třeba se z toho zvednou, zmobilizovat a kvalitně potrénovat. Jsem přesvědčený, že pak budeme brzy opět odměněni,“ popsal pro klubový web Kameník.

celý článek

Přestřelka v Brně. Hoftych se vrátil pod Ještěd a slavil výhru last minute

17. 9. 2022 18:03  |  Žďárský deník

/FOTO/ Gólové přestřelky přinesly sobotní zápasy 9. kola první fotbalové ligy. Brno doma otočilo bitvu s Teplicemi, ale nakonec remizovalo 2:2. To Mladá Boleslav obrat v Liberci dokonala. V závěru vstřelila dva góly a vyhrála 3:1. Exliberecký kouč Hoftych tak zažil vítězný návrat pod Ještěd. Olomouc uspěla v Českých Budějovicích jasně 3:0.

celý článek

Přebor nabízí hned dva taháky: Okříšky hostí Sapeli, Pelhřimov přivítá Novou Ves

17. 9. 2022 05:25  |  Žďárský deník

Vzájemný souboj dvou vedoucích celků soutěže, fotbalistů Okříšek se Sapeli Polná, ale také střet Pelhřimova s Novou Vsí, to jsou hlavní lákadla třetího zářijového víkendu.

celý článek

Divize D: Týmy z Vysočiny narazí na favority soutěže, v sobotu dvě krajská derby

17. 9. 2022 05:10  |  Žďárský deník

Do druhé poloviny se o tomto víkendu láme podzimní část letošního ročníku moravskoslezské divize D.

celý článek

Jihlava ve druhé lize prohrála potřetí v řadě, doma podlehla Varnsdorfu

16. 9. 2022 22:49  |  Žďárský deník

Třetí porážku za sebou zaznamenali ve druhé nejvyšší soutěži jihlavští fotbalisté. V devátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY podlehli na domácím trávníku Varnsdorfu 1:2.