MV Sorting s.r.o. - Přijmeme zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

KANONÝR VÍKENDU: Já a střelec? Dost záleží na tom, jak se vyspím, usmívá se Kříž

10. 11. 2022 06:05  |  Žďárský deník

Dohrávané utkání sedmého kola okresního přeboru Jihlavska bylo za čtvrt hodiny rozhodnuté. Domácí fotbalisté B týmu Staré Říše v patnácté minutě vedli nad Kněžicemi 4:0, poločasové skóre vytáhli už na 7:0. Ve druhé půli přidali ještě jednu branku a po utkání přeskočili svého soupeře v tabulce. Střelecké otěže zápasu držel v rukou Matyáš Kříž, autor hattricku. „Čekali jsme to těžší, ale nějak nám to tam napadalo,“ glosoval průběh utkání.

celý článek

KANONÝR DENÍKU: Jilg chytil v závěru podzimu skvělou formu, Křoví z toho těžilo

10. 11. 2022 05:25  |  Žďárský deník

Třiadvacetiletý kanonýr obstaral skoro polovinu gólové produkce fotbalistů Křoví v podzimní části.

celý článek

Rýpar zažívá zlomový rok. Jedno zlato má doma, o další hraje. Dcera je víc, říká

9. 11. 2022 20:51  |  Žďárský deník

Na konci května se mu změnil život. Florbalový útočník přivítal na světě dceru Elišku. Její narození zapříčinilo, že odmítl jet na kvalifikaci mistrovství světa. Udělal nejlepší věc. Český tým se dostal na závěrečný turnaj i bez něj a přítelkyně Gabča ho potřebovala v tu chvíli víc. V létě byl odměněn bronzem ze Světových her, nyní bojuje o další cenný kov ve Švýcarsku. Poprvé na MS jako otec.

celý článek

Procházka odletěl do USA. Všechno jsme udělali správně, titul obhájím, hlásí

9. 11. 2022 15:06  |  Žďárský deník

Na červnový turnaj UFC se odlétal porvat o titul v polotěžké váze, teď už zamířil Jiří Procházka do Las Vegas jako šampion, který bude pás obhajovat. Znovu proti Gloveru Teixeirovi, s nímž v Singapuru svedl lítou bitvu až do poslední minuty pátého kola. „Před prvním zápasem jsem dal slib, že budu lepší než Glover v postoji, ve wrestlingu i na zemi. Jsem připravený mu čelit ve všech situacích,“ vyhlásil český bijec před odletem na poslední fázi přípravy do Spojených států.

celý článek

Pískot, spory s hvězdou a poslední místo. Pešán zažívá ve Švýcarsku těžké časy

9. 11. 2022 12:06  |  Žďárský deník

Velmi krušné období zažívá ve Švýcarsku bývalý trenér hokejové reprezentace Filip Pešán. Ajoie, který český kouč trénuje, se totiž propadlo na poslední místo švýcarské ligy. Do toho švýcarská média řeší údajné spory s hlavní hvězdou týmu, kterou Pešán posadil na tribunu.

celý článek

Manželka mě chce mít pryč. Polák po konci kariéry kývl na nabídku z NHL

9. 11. 2022 11:05  |  Žďárský deník

Pro leckoho možná nečekaně, někdo to třeba tušil, alev létě se hokejový obránce Roman Polák rozhodl svou dráhu na ledě uzavřít. Říká, že důvodů bylo víc. „Hlavně musí člověk vědět, kdy skončit,“ líčí pro Deník šestatřicetiletý tvrďák s takřka devíti stovkami startů v NHL, který v jarním play-off dovedl Vítkovice do čtvrtfinále play-off extraligy i se zlomenou nohou.

celý článek

Zatím předvádíme jen průměr. Chybí nám kvalita ve finální fázi, připouští Ujčík

9. 11. 2022 06:07  |  Žďárský deník

Na čtvrté pozici tráví reprezentační přestávku loňský vítěz první ligy, jihlavská Dukla. Přes lichotivé postavení v soutěži ale trenér Viktor Ujčík netají, že jeho tým čeká ještě hodně práce. „Máme rezervy ve finální fázi a ve fungování speciálních formací,“ prozradil v rozhovoru pro Deník.

celý článek

Horácká Slavia opět patří k lídrům. Jistá spokojenost v nás je, netají Pokorný

9. 11. 2022 06:06  |  Žďárský deník

Nevyrovnanost výkonů. Doma nejlepší, venku mezi nejhoršími. Jako den a noc se liší v dosavadním průběhu sezony výkony prvoligové Horácké Slavie Třebíč. „Chtělo by to konstantní výkonnost,“ potvrzuje trenér týmu Kamil Pokorný. Přesto jsou Horáci na druhé příčce tabulky a v klubu převažuje s dosavadním průběhem sezony spíše spokojenost.

celý článek

Postup v evropském poháru Novému Veselí nevyšel. Šanci ale dál má v tom domácím

9. 11. 2022 05:45  |  Žďárský deník

Letošní pouť evropským pohárem pro házenkáře Nového Veselí v sobotu skončila. Chorvatská Gorica byla nad síly Sokola.

celý článek

KANONÝR DENÍKU: Svoboda opět řádil. Budějovice díky jeho příspěvku znovu slavily

9. 11. 2022 05:30  |  Žďárský deník

Na střelecké schopnosti třicetiletého kanonýra se mohou fotbalisté nováčka I. B třídy vždy s jistotou spolehnout.