Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Zápas pod umělým osvětlením? Žádný problém, jen mi byla zima, směje se Dundáček

16. 5. 2023 06:44  |  Žďárský deník

Večerní duel. Už i takzvané menší sporty na Vysočině si začínají zvykat na večerní zápasy. Naposledy v sobotu si svoji premiéru ve večerním zápase užili američtí fotbalisté Vysočina Gladiators. Přírodní světlo jim nechybělo, soupeře ze Znojma zdemolovali jednoznačně 49:6. Naopak od letošní sezony hrají pravidelně pod umělým osvětlením baseballisté Třebíč Nuclears.

celý článek

Okresní přebory: Na Žďársku je situace nadále dramatická, Habry si zastřílely

16. 5. 2023 05:40  |  Žďárský deník

Různá situace panuje ve fotbalových okresních přeborech v Kraji Vysočina pár kol před koncem tohoto ročníku.

celý článek

Pořádná rána do vazu. Fotbalisté Nového Města se vzpamatovávají z velkého šoku

16. 5. 2023 05:25  |  Žďárský deník

Třetiligoví fotbalisté Vrchoviny o víkendu doma nečekaně selhali v souboji proti beznadějně posledním Vítkovicím.

celý článek

Posílení fotbalisté Pelhřimova měření sil klubových rezerv zcela jasně ovládli

16. 5. 2023 05:10  |  Žďárský deník

Jednoznačnou výhru domácího mančaftu přinesl duel dvou rezervních týmů v A skupině fotbalové I. B třídy. Ve 22. kole porazilo béčko Pelhřimova vysoko 5:1 rezervu Ždírce nad Doubravou.

celý článek

Legendární Pouzar po Lotyšsku: Byli jsme moc pasivní. Chválil Hrubce a Červenku

15. 5. 2023 22:21  |  Žďárský deník

Jaroslav Pouzar je dvojnásobným mistrem světa, navíc vlastní tři prsteny pro vítěze Stanley Cupu. Jak česká legenda hodnotí porážku českých kokejistů s Lotyšskem 3:4 v prodloužení? „Lotyši hráli agresivně a dobře. Za bod nakonec můžeme být rádi,“ uznal expert Deníku.

celý článek

Senzace v Rize na úkor Čechů. Lotyši slaví historickou výhru

15. 5. 2023 22:10  |  Žďárský deník

Takhle by to nešlo. Bezkrevný výkon stál české hokejisty zápas s Lotyšskem. Češi po zásluze padli v Rize s nabuzeným domácím výběrem 3:4 v prodloužení a zaznamenali první porážku na mistrovství světa. Pro Lotyše to byl historický triumf na velkém světovém turnaji. Tým kouče Kariho Jalonena dvakrát dotahoval a alespoň bod zachránil až v posledních minutách.

celý článek

Nedobytný Častrov. Kamenice využila azyl k výhře nad Vrchovinou, uspěli i domácí

15. 5. 2023 12:23  |  Žďárský deník

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Promoklá sláva. Malou fotbalovou pouť uspořádali v neděli odpoledne častrovští a kameničtí fotbalisté. Na hřišti v Častrově se hrál poprvé v historii zápas krajského přeboru. Slovan Kamenice v něm zdolal béčko Vrchoviny 5:2. V předzápase domácí Sokol porazil v duelu čtvrté třídy v tabulce výše postavené nedaleké Počátky 1:0.

celý článek

Grygera šel po zápase za rozhodčími. Někdo bouchal do vozu VAR, stojí v zápise

15. 5. 2023 10:12  |  Žďárský deník

Jindy klidný generální manažer FC Trinity Zlín Zdeněk Grygera už to nevydržel. Po nedělním emotivním duelu nadstavbové části FORTUNA:LIGY v Teplicích, kde ševci po sporných momentech prohráli 1:2 a v boji o udržení v nejvyšší soutěži přišli o důležité body, zamířil ke kabině rozhodčích, žádal vysvětlení. Porušil tím ale předpisy a jeho chování zřejmě bude řešit disciplinární komise.

celý článek

Česká hokejová reprezentace počítá padlé. Kouč Jalonen vábil štěstěnu otočkou

15. 5. 2023 10:05  |  Žďárský deník

Dvě pohodové výhry, ale také dvě nepříjemné ztráty. Česká hokejová reprezentace zahájila tažení světovým šampionátem suverénně, když zvládla oba úvodní zápasy. Jenže přišla (alespoň dočasně) o dva útočníky – Filipy Chlapíka a Chytila.

celý článek

Brodští zápasníci Albini s Novákem se stali o víkendu v Praze mistry republiky

15. 5. 2023 09:17  |  Žďárský deník

Uplynulá sobota byla pro brodské zápasníky akčním dnem. Senioři se zúčasnili mistrovství republiky, kde se Michal Novák a Marcel Albini stali mistry republiky. Junioři Michal Zelenka a Artur Sarkisjan ovládli své kategorie na mezinárodním turnaji Brandenburg Cup. Do Německa vyrazily i mladé zápasnice, které ve Werdau absolvovaly svůj historicky první turnaj.