-
Přihlásit
Přihlásit se účtem
nebo - Registrace
- Kontakt
Zpravodajství
Čtyři prohry v řadě. Věřím, že to brzy zlomíme, prozradil veterán Čachotský

Pozitivní sérii pěti výher v řadě vystřídala v podání hokejistů Jihlavy nepříznivá řada čtyř porážek za sebou.
celý článekSkvostnou šňůru utnul kolaps. Vrátí se hokejisté Třebíče znovu na vítěznou vlnu?

Série sedmi vítězství za sebou v sobotu ukončil Horácké Slavii nepříjemný debakl 2:8, který schytala před vlastními fanoušky od do té doby posledního Prostějova.
celý článekVysoká výhra na závěr. Demolici Tasovic řídil fotbalistům Žďáru útočník Henzl

Hattrick pětadvacetiletého útočníka FC Žďas, už druhý v této sezoně, byl klíčem k sobotní vysoké výhře jeho celku 4:0.
celý článekZvlhl jim střelecký prach. Fotbalisté Ždírce vyšli potřetí za sebou naprázdno

S podzimní částí této sezony 4. moravskoslezské ligy – skupiny D se Tatran rozloučil debaklem 0:4 ve Speřicích.
celý článekOZVĚNY 4. LIGY: Velká Bíteš půlmistrem, Speřice s Humpolcem si výrazně pomohly

Sportovní redakce Deníku se, tak, jako každý týden, ohlédla také za posledními podzimními zápasy víkendové dohrávky 7. kola letošního ročníku fotbalové 4. moravskoslezské ligy – skupiny D, včetně hlasů přímých aktérů.
celý článekKapitán Holeš se chystá na gruzínský klenot: Je to čest, bude proslov, slibuje

Kdo bude kapitánem české reprezentace v zápase Ligy národů proti Gruzii místo Tomáše Součka? To je otázka, kterou řešila fotbalová veřejnost. Po předzápasové tiskové konferenci je jasno. Trenér Ivan Hašek ukázal na Tomáše Holeše.
celý článekHašek už ví, kdo za Součka i Chorého. Mluvil o výškové ztrátě i novém kapitánovi

Bez dvou urostlých hráčů nastoupí zítra do boje o vítězství ve skupině Ligy národů čeští fotbalisté proti Gruzii. Trenér Ivan Hašek řešil dva otazníky v sestavě. Kým nahradit kapitána Tomáše Součka a koho postavit na hrot. O všem už má jasno.
celý článekFanoušky jsem si snad získal, říká Chorý. Déjà vu s dvojčetem ale nebude

O jeho přestupu z Plzně do Slavie se napsalo hodně. Také vzbudil velké vášně. Tomáš Chorý se ale i díky výkonům v klubu vypracoval v reprezentačního útočníka číslo jedna. Před duelem v rodné Olomouci, do kterého ale nakonec kvůli stopce za žluté karty nebude moci nastoupit a v nominaci jej po duelu v Albánii nahradil Mojmír Chytil, promluvil 29letý fotbalista o partičkách a kamarádíčkování v reprezentaci, vztahu s tátou či o tom, jak ho změnil přestup k sešívaným.
celý článekNevídané selhání. Fotbalisté Koutů zahodili během podzimu sedm pokutových kopů!

Ani málo vídaný kolaps při zahrávání nejvyloženější fotbalové standardní situace nezabránil celku z Třebíčska, aby vězel v klidném středu tabulky krajské 7. ligy – skupiny B.
celý článekDočkali se. Fotbalisté Bohdalova slavili premiérovou výhru až na poslední pokus

Celek ze Žďárska neprožil po letním postupu ve východní skupině krajské 6. ligy vydařený podzim, spíše naopak. Jeho šance na záchranu přesto nejsou mizivé.
celý článek