Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

OBRAZEM: Litvínov pokračuje ve vítězné sérii, Jihlava se opět trápila

19. 11. 2017 20:11  |  Žďárský deník

Jihlava, Litvínov – V nepříliš radostné situaci se začínají ocitat hokejisté Jihlavy. V rámci 23. kola extraligy se představila na ledě lepšícího se Litvínova a boj o šest bodů nezvládla. Už pošesté v této sezoně nedokázala za brankářem soupeře rozvlnit síť. To na Severočechy zapůsobila reprezentační přestávka jako živá voda. Po ní totiž porazili doma Mladou Boleslav 6:3, v pátek vyhráli 3:1 derby v Chomutově a včera oplatili Dukle porážku z první čtvrtiny základní části.

celý článek

Házenkáři Nového Veselí se z palubovky pražské Dukly vrátili bez bodu

19. 11. 2017 14:42  |  Žďárský deník

Nové Veselí, Praha – Dobře promazaný stroj jakoby se zadrhl. Házenkáři Nového Veselí podlehli v sobotním 9. kole mužské Extraligy pražské Dukle na její palubovce 23:31. Byla to jejich třetí porážka za sebou, po níž vypadli z elitní osmičky, zaručující účast v play-off.

celý článek

OBRAZEM: Gól přišel pozdě. Souboj nováčka s lídrem ovládl favorit

17. 11. 2017 20:46  |  Žďárský deník

Jihlava - V hokejové extralize svedl los 22. kola k sobě nováčka z Jihlavy a západočeského lídra tabulky Plzeň. Na zajímavý souboj bratrů Kubalíkových však již nedošlo. Starší Tomáš sice v dresu Dukly nastoupil, ale mladší Dominik se vrátil do švýcarské ligy. Zápas se tak stal bitvou mezi brankáři Škarkem a M. Svobodou, v minulé sezoně spoluhráči, ze které vyšel vítězně plzeňský gólman.

celý článek

Vysočina odehrála na Letné statečnou partii, srazil ji gól z úvodu

17. 11. 2017 18:48  |  Žďárský deník

Jihlava, Praha – Mohli překvapit. Povedenou partii odehráli na stadionu Sparty jihlavští fotbalisté. Na Letné si překvapivě vypracovali velké množství brankových příležitostí, nevyužili však ani jedinou. Naopak sami už ve čtvrté minutě z první povedené akce domácích inkasovali a domů odjížděli s nejtěsnější porážkou 0:1.

celý článek

Konečně! Žďár venku poprvé naplno bodoval

16. 11. 2017 12:20  |  Žďárský deník

Žďársko – Víkendovým 15. kolem se završila první polovina letošního ročníku fotbalové moravskoslezské divize D. V dobrém na něj budou vzpomínat hráči Vrchoviny, kteří si suverénním způsobem poradili s Bzencem, navíc na jeho hřišti. Spokojenost zavládla také ve Žďáře nad Sázavou, s čímž ovšem kontrastoval smutek fotbalistů Velké Bíteše, protože ve vzájemném souboji se z bodů radoval celek z města pod Santiniho památkou UNESCO.

celý článek

Naše dosavadní výkony mají k ideálu daleko, přiznává kapitán Plamenů

16. 11. 2017 12:14  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Hodně těžký a svým způsobem i nečekaný direkt schytaly hokejové Plameny v sobotním 14. kole II. ligy. To, že se z derby na ledě lídra z Havlíčkova Brodu vrátí s porážkou, by ještě takovým překvapením nebylo. Ale že zápas skončí vysokým vítězstvím Bruslařů 8:1 zřejmě čekal jen málokdo.

celý článek

Schams: Na Dukle chceme bodovat i kvůli fanouškům

16. 11. 2017 12:07  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Byl to zápas blbec se vším všudy. Tak hodnotili hráči Nového Veselí sobotní domácí nečekanou porážku 24:27 s nováčkem ze Strakonic. „Nic nám nevycházelo, navíc nám ani příliš neseděl urputný styl soupeře,“ všimla si brankářská jednička celku z Vysočiny Vít Schams.

celý článek

Meziříčí v derby potvrdilo roli favorita

16. 11. 2017 11:42  |  Žďárský deník

Velká Bíteš – Po dvou třetinách bylo hotovo. Ve šlágru 9. kola Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska hokejisté Velkého Meziříčí ani na sedmý pokus nezaváhali a z ledu Velké Bíteše si odvezli všechny tři body.

celý článek

Patnáctiletá Pečínková uspěla mezi elitou. Je královnou trialu

16. 11. 2017 10:45  |  Žďárský deník

Praha – Obrovského úspěchu dosáhla teprve patnáctiletá Alžběta Pečínková. Klenot z Hamrů nad Sázavou stanul na pódiu vedle českých cyklistických es roku 2017. V 53. ročníku ankety ČEZ Král cyklistiky 2017 vyhrála kategorii trial.

celý článek

V derby nebyl nikdo stoprocentní

16. 11. 2017 10:30  |  Žďárský deník

Vysočina – Podzimní část Moravskoslezské divize dorostu – skupiny D už také patří minulostí. Šestnácté kolo nabídlo hned dvě derby Vysočiny. V nich ani jeden z týmů stoprocentní. Nejblíže k úspěchu měl Žďár nad Sázavou, výběr starších porazil Pelhřimov 5:1 a mladší jen remizoval 1:1.