Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Plameny se opět radovaly v nastaveném čase

26. 11. 2018 12:40  |  Žďárský deník

Vysočina – Dalším kolem v sobotu pokračovala hokejová II. liga – skupin Jih a Východ. Všechny kluby Vysočiny se měly představit na půdě svých soupeřů. Měly, ale ne všem se to podařilo. Hokejisté Havlíčkova Brodu totiž své utkání na ledě Valašského Meziříčí neodehráli, na vině byla porouchaná rolba, která nedovolila připravit ledovou plochu ke hře. Nejlépe si vedly Moravské Budějovice, které přivezly plný počet bodů ze stadionu Kopřivnice.

celý článek

Domácí trip přinesl šest bodů

22. 11. 2018 14:30  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Domácí trip byl úspěšný jen ze dvou třetin. Druholigoví hokejisté Žďáru hráli během sedmi dnů třikrát doma. S prvními dvěma zápasy musela panovat spokojenost, Plameny totiž nejprve zdolaly českobudějovický David Servis 6:3, o čtyři dny později pak krajský rival z Pelhřimova odjel z Bouchalek s porážkou 6:2.

celý článek

Drama přineslo další dva body

22. 11. 2018 12:00  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Další dva body si na své konto v 10. kole Extraligy mužů v sobotu připsali hráči Nového Veselí, když ve vlastní ZDT Aréně zdolali v dramatickém utkání Kopřivnici 26:25. „Tomu utkání by možná více slušela remíza, ale my jsme byli šťastnějším mužstvem,“ připustil kouč Sokola Pavel Hladík.

celý článek

Nové Veselí zdolalo i Duklu

15. 11. 2018 12:08  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Dalšího skvělého výsledku v sezoně dosáhli v sobotu házenkáři Nového Veselí. V 9. extraligovém kole doma totiž zdolali Duklu Praha 25:22 a dál okupují druhé místo vyrovnané tabulky.

celý článek

Sáblíkové začíná sezona. Světový pohár startuje v Japonsku

14. 11. 2018 21:49  |  Žďárský deník

Obihiro – Rychlohruslařský kolotoč se o víkendu roztočí v Japonsku a chybět u toho nebude Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová. Prvně jmenovaná pojede 1 500 a 3 000 metrů. O účasti na kilometru se nejspíš rozhodne po patnáctistovce.

celý článek

Polička si pohrála s Lískem

14. 11. 2018 16:29  |  Žďárský deník

Bystřice nad Pernštejnem - O víkendu pokračovaly dalším kole obě soutěže Bystřické hokejové ligy.

celý článek

Lídr měl namále

12. 11. 2018 13:17  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí, Kroměříž – 10. kolo měla o víkendu na programu Krajská liga jižní Moravy a Zlínska. Lídr tabulky, hokejisté Velkého Meziříčí, se před vlastními fanoušky pořádně zapotili s celkem z Břeclavi. Výhru 4:3 jim zajistila až branka Roupce z 56. minuty zápasu. Bez bodu se z ledu Kroměříže vrátili hráči Velké Bíteše, kteří v oslabené sestavě odešli ve třetí třetině.

celý článek

Hroši vyválčili tři body

12. 11. 2018 12:16  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Po delším bodovém půstu se florbalisté Žďáru nad Sázavou konečně dočkali. V nedělním utkání 10. kola Národní ligy skupiny Východ Hroši na Bouchalkách přivítali Klobouky.

celý článek

U nováčka si spravili chuť

8. 11. 2018 12:15  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Náročný program čekal v uplynulém týdnu na extraligové házenkáře Nového Veselí. Ti se nejprve minulou středu doma v dalším extraligovém kole utkali s Hranicemi, kterým překvapivě podlehli 25:26. Tuto ztrátu však svěřenci trenéra Pavla Hladíka nahradili o víkendu, kdy v 8. kole zvítězili na půdě poslední Litovle jednoznačně 29:21.

celý článek

Vlci šplhají tabulkou vzhůru

8. 11. 2018 06:49  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Přidali druhou a třetí výhru v řadě. V 5. a 6. kole II. ligy mužů si žďárští basketbalisté připsali dvě vítězství nad Brandýsem nad Labem a Mladou Boleslaví.