Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Nové Veselí urvalo bod

18. 10. 2018 11:50  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Souboj dvou naprosto rozdílných poločasů nabídl sobotní duel 6. extraligového kola mezi házenkáři Jičína a Nového Veselí. První půli totiž domácí vyhráli 17:10 a zdálo se, že se celek z Vysočiny domů vrátí bez bodu.

celý článek

Remízy týmů ze špičky nahrály Kozel Teamu

18. 10. 2018 10:45  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Posledních deset prvoligových utkání uzavřelo podzimní část Žďárské ligy malé kopané. V konečném účtování se může na 6. kolo vzpomínat jako na zlomové.

celý článek

Hokejisté Meziříčí řádili

17. 10. 2018 14:55  |  Žďárský deník

Žďársko - Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska.

celý článek

Mládežnické fotbalové soutěže

17. 10. 2018 12:43  |  Žďárský deník

Žďársko - Mládežnické fotbalové soutěže na Žďársku.

celý článek

Hroši utrpěli těžký debakl

17. 10. 2018 10:49  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou – Nečekaným výpraskem skončil pro florbalisty Žďáru jejich zápas 6. kola Národní ligy – skupiny Východ. Na domácí půdě totiž Hroši podlehli Telnici vysoko 4:13. O konečném výsledku rozhodla prostřední část.

celý článek

Obě derby ovládli domácí

14. 10. 2018 22:19  |  Žďárský deník

Vysočina – V drtivé většině domácí mančafty se radovaly z výher v 11. kole nižších krajských fotbalových soutěžích na Vysočině. Typickým příkladem byla třeba rezerva FC Žďas, která si na Bouchalkách poradila s Kouty 1:0.

celý článek

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

12. 10. 2018 14:40  |  Žďárský deník

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

celý článek

Máme tým, který chce útočit, říká kapitán Martin Pleva

11. 10. 2018 15:10  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou - Teprve v sedmém utkání tohoto ročníku II. ligy skupin Jih a Východ ztratili hokejisté Žďáru první body v soutěži. Proto také zaslouženě vévodí tabulce své skupiny. „Se vstupem do sezony můžeme být spokojení,“ usmívá se kapitán Plamenů Martin Pleva.

celý článek

Víkendové boje přinesly pět bodů, Meziříčí si zastřílelo

11. 10. 2018 13:41  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí, Velká Bíteš - Ve víkendovém 5. kole Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska se oba zástupci žďárského okresu představili na vlastním ledu. Horácký hokejový klub v pohodovém tempu rozstřílel Kroměříž, z výhry se radovala také Velká Bíteš.

celý článek

Souboje o čelo: Kozlové uhájili výhru nad Benjaminy, Kentauři smetli Žabanty

11. 10. 2018 12:08  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou - Ve šlágru 5. kola první ligy Žďárské ligy malé kopané uspěl Kozel Team nad FC Benjamin nejtěsnějším rozdílem a vyhoupl se na čelo tabulky. Úvodní gól sice vstřelil Benjamin, ale soupeř utkání čtyřmi góly otočil a i přes velký závěrečný tlak Benjaminu už nejtěsnější výhru 4:3 udržel.