Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Sportovci na Vysočině pomáhají. Peníze vynesla také dražba Jágrova dresu

4. 4. 2020 15:58  |  Žďárský deník

Také mají srdce na pravém místě. Řada sportovců i klubů nemají pásku na očích a těm nejpotřebnějším pomáhají, jak mohou. A to není jen v dobách zlých, která momentálně společností rezonuje. Na spoustě míst se to stává tradicí.

celý článek

Letošní ročník La Bomba cupu je zatím pouze odložený

4. 4. 2020 13:24  |  Žďárský deník

Loni oslavil čtvrtstoletí, další ročník je v ohrožení. Za normálních podmínek by se v sobotu 18. dubna uskutečnil už šestadvacátý ročník turnaje v malé kopané La Bomba cup.

celý článek

Místopředseda házenkářů Materna: Peter Kostka splňuje naše představy

3. 4. 2020 14:26  |  Žďárský deník

Nového trenéra vybrali poměrně rychle. Extraligové házenkáře Nového Veselí povede od nadcházející sezony slovenský trenér Peter Kostka. „Peter házenou doslova žije, navíc prostředí ve Veselí dobře zná,“ vysvětluje v rozhovoru pro Deník okolnosti výběru místopředseda klubu v Novém Veselí Zdeněk Materna.

celý článek

Kovačík: Nějaký rok to trvalo, ale nakonec se postup povedl

3. 4. 2020 12:03  |  Žďárský deník

/SERIÁL/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2013, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Staré Říše.

celý článek

Šéf Vesnické ligy Karel Daniel: Určitě to byl vydařený ročník

2. 4. 2020 12:50  |  Žďárský deník

Hlavní pořadatel žďárské Vesnické hokejové ligy Karel Daniel se v rozhovoru pro týdeník ohlédl za jubilejním ročníkem.

celý článek

Fencl: Postup s Bystřicí bylo nejhezčím fotbalovým obdobím

2. 4. 2020 10:10  |  Žďárský deník

/SERIÁL/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2012, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Bystřice nad Pernštejnem.

celý článek

Potvrzeno! Novým trenérem házenkářů Nového Veselí bude Peter Kostka

1. 4. 2020 14:54  |  Žďárský deník

Sotva něco málo přes týden trvalo vedení házenkářského klubu v Novém Veselí nalezení nového kouče. Extraligový celek od nadcházející sezony povede slovenský trenér Peter Kostka, který dosud působil v ŠKP Bratislava. "Peter je mladý, ambiciózní a pracovitý trenér, který sdílí naši vášeň pro tento sport," potvrdil místopředseda oddílu v Novém Veselí Zdeněk Materna.

celý článek

Opora Sokola Adam Ptáčník: Ještě jsme se mohli pokusit o výrazný úspěch

1. 4. 2020 13:28  |  Žďárský deník

Konec trenéra Pavla Hladíka v Novém Veselí nebyl překvapením pouze pro širokou veřejnost. Hodně nečekanou novinkou byl také pro většinu hráčů extraligového klubu z Vysočiny. V rozhovoru pro Deník to přiznává také jedna ze stabilních opor Sokola, Adam Ptáčník. „Mrzí mě i ten způsob jeho konce. Kvůli vyhlášení nouzového stavu jsme se nemohli sejít jako tým, dozvěděli jsme se to zprostředkovaně,“ trápí levou spojku Nového Veselí.

celý článek

Žďárská Vlčata zatím mají velké finále pozastaveno

31. 3. 2020 13:44  |  Žďárský deník

Měl to pro ně být vrchol celoročního snažení, nyní je ovšem ve velkém ohrožení. O kom je řeč? O basketbalových žácích Žďáru nad Sázavou, na něž v květnu čekalo Národní finále, navíc v domácím prostředí. „Zrušeného zatím nic není, podobně jako další soutěže, byla i tato akce pozastavena,“ vysvětluje ekonomka klubu z města pod Santiniho Zelenou horou Věra Stočková.

celý článek

Kaplan: Chtěl jsem Polné vrátit to, že mě vychovala

31. 3. 2020 13:32  |  Žďárský deník

Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2011, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Slavoje Polná.