Nečekaný odchod hráče základní sestavy. Fotbalový obránce Patrik Mucha se rozhodl pro konec ve třetiligovém Velkém Meziříčí a zamířil o patro níž do sousední divizní Velké Bíteše. „Návrat určitě nezavrhuji, zkusím si to a uvidíme,“ říká.

celý článek

Novoměstský sprinter Budig přivezl z haly hned dvě medaile

20. 2. 2020 21:28  |  Žďárský deník

Atletický oddíl v Novém Městě na Moravě oslavil o uplynulém víkendu další vynikající úspěch. Dvě republikové medaile v mládežnických kategoriích.

celý článek

Úplně zasloužená prohra. Hráči Žďáru byli jasně lepší, mrzelo trenéra Nové Vsi

20. 2. 2020 21:21  |  Žďárský deník

Rozdíl jedné třídy se projevil až nečekaně příliš. Divizní fotbalisté Žďáru nad Sázavou zdolali v nedělním přípravném utkání okresního rivala z Nové Vsi vysoko 7:1. „Bylo to pro nás překvapení, čekali jsme mnohem vyrovnanější souboj,“ přiznal asistent trenéra FC Žďas Václav Pohanka.

celý článek

Plameny poprvé s Bruslaři bodovaly. Rozhodla závěrečná část a prodloužení

19. 2. 2020 21:27  |  Žďárský deník

Druholigové derby rozhodla poslední třetina a prodloužení. Havlíčkobrodští hokejisté přivítali v Kotlině žďárské Plameny, se kterými měli v aktuální sezóně vítěznou bilanci. Ovšem Žďár nad Sázavou si odvezl dva body za vítězství v prodloužení.

celý článek

Nekompletní Bystřice vydržela vzdorovat pouze dvě třetiny

19. 2. 2020 11:11  |  Žďárský deník

Tři výsledkově naprosto jednoznačné zápasy nabídlo sobotní 18. kolo Krajské soutěže Vysočiny. Lídr tabulky, hokejisté Telče, měli volno, jejich náskok na čele se tak snížil na rozdíl pěti bodů.

celý článek

Nové Město má čtvrtou zimní posilu, z Olomouce dorazil brankář Gröger

19. 2. 2020 11:04  |  Žďárský deník

Čtvrtou a poslední zimní posilu má třetiligové Nové Město. Do týmu účastníka MSFL přijde na hostování brankář Sigmy Olomouc Denis Gröger, který už odchytal víkendovou přípravu proti Vysokému Mýtu. Podle trenéra Richarda Zemana se tím také uzavřel kádr.

celý článek

Skalník: Návrat? Možná někdy do béčka, ale teď o tom nepřemýšlím

19. 2. 2020 09:15  |  Žďárský deník

Před posledním podzimním zápasem proti Blansku převzal na památku dres, následně se podílel na výhře nad favoritem a uzavřel jednu velkou kapitolu. Jeden z lídru kabiny novoměstských fotbalistů Kamil Skalník se ve třiceti letech rozhodl skončit.

celý článek

Z Brna se Vlci vrátili s prázdnou

18. 2. 2020 15:33  |  Žďárský deník

Basketbalisté Žďáru bojovali v předposledním kole základní části 2. ligy s tabulkovými sousedy. Na půdě obou brněnských celků ale prohráli. Díky nulovému zisku celků pod nimi ovšem Vlci v tabulce před posledními dvěma utkáními udrželi poslední postupové místo do play-off. Žďárské ženy zahájily boje o udržení ve třetí nejvyšší soutěži prohrou na palubovce Litomyšli.

celý článek

I přes výhru je play-off v trapu

18. 2. 2020 13:25  |  Žďárský deník

Ještě týden a konec. Pro florbalisty Žďáru nad Sázavu letošní sezona skončí už o nadcházejícím víkendu. V předposledním 21. kole divize D sice Hroši doma zdolali Letohrad 8:5. Jenže v souběžně hraném utkání získal tři body také celek z Vysokého Mýta, které si tak zajistilo třetí příčku. Ta jako poslední zajišťuje postup do vyřazovací části.

celý článek

Dobrá práce, pochvaluje si Michal Studený

18. 2. 2020 10:23  |  Žďárský deník

Po více než dvou měsících se opět dočkali extraligových bodů. Házenkáři Nového Veselí v sobotu zdolali Frýdek-Místek 35:22 a přerušili tak pět zápasů trvající sérii porážek. „Už jsme moc potřebovali zvítězit,“ přiznala po utkání levá spojka klubu z Vysočiny David Melichar.