Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Hladík: Nesmíme začít zbytečně panikařit

21. 9. 2017 11:55  |  Žďárský deník

Nové Veselí – Drama až do konce. Ani ve druhém extraligovém kole nedokázali házenkáři Nového Veselí bodovat. V souboji s loňským vicemistrem však sahali po bodu, jejich strhujícímu finiši ale sladká tečka chyběla. Západočeši uhájili těsné vítězství 23:22.

celý článek

Nedvědice urvala bod pevnou defenzivou

21. 9. 2017 11:46  |  Žďárský deník

Žďársko – I nadále na čele tabulky zůstávají po 7. kole východní skupiny I. A třídy fotbalisté Herálce. O uplynulém víkendu však měli štěstí, když na hřišti po sestupu z krajského přeboru se trápícího Jemnicka remizovali 1:1. Vyrovnávací gól však hráči klubu z obce pod Žákovou horou vstřelili až deset minut před závěrečným hvizdem.

celý článek

Třebíč bere první dva body, udolala vedoucí Rytíře

20. 9. 2017 20:20  |  Žďárský deník

Třebíč – Ve čtvrtém kole WSM ligy hokejisté Třebíče sahali proti favorizovanému Kladnu po prvním stoprocentním zisku. Slibné vedení z poslední minuty neudrželi, a tak o cenné výhře za dva body museli rozhodnout až v přesilovce v prodloužení.

celý článek

Pohárová povinnost splněna: Jihlava jde dál přes druholigový Sokolov

20. 9. 2017 19:27  |  Žďárský deník

Jihlava – Fotbalisté Jihlavy potvrdili roli favorita a ve 3. kole MOL Cupu porazili druholigový Sokolov. Zápas rozhodl jedinou brankou utkání Novotný.

celý článek

Hokejisté na úvod nadělovali

20. 9. 2017 11:48  |  Žďárský deník

Velké Meziříčí, Velká Bíteš – Premiérová vystoupení v novém ročníku krajské ligy jižní Moravy a Zlínska za sebou mají po uplynulém víkendu hokejisté Velkého Meziříčí i Velké Bíteše. A hned první kolo naznačilo, že i v letošní sezoně by měly oba celky patřit k tomu lepšímu, co soutěž nabídne.

celý článek

První porážku Ujčovu připravil nováček z Bohdalce

19. 9. 2017 12:25  |  Žďárský deník

Žďársko - První porážku Ujčovu připravil nováček z Bohdalce.

celý článek

Střídající Gál vystřelil Rozsochám tři body

19. 9. 2017 11:28  |  Žďárský deník

Žďársko – Výhru „last minute“ si v 7. kole okresního přeboru Žďárska připsali fotbalisté Rozsoch na hřišti Osové Bítýšky.

celý článek

Okresní fotbalové soutěže mužů

18. 9. 2017 14:00  |  Žďárský deník

Žďársko - Přinášíme vám přehled výsledků z okresních fotbalových soutěží mužů.

celý článek

Radešínka dohrávala derby v Bohdalově pouze v devíti

18. 9. 2017 12:59  |  Žďárský deník

Žďársko – Předsezónní los rozhodl o tom, že v 7. kole fotbalové I. B třídy – skupiny B byly k vidění hned tři vzájemné souboje celků ze žďárského okresu.

celý článek

Moravec oslavil pouť ziskem tří bodů, Herálec i Žďár B venku remizovali

18. 9. 2017 12:50  |  Žďárský deník

Vysočina – Všichni zástupci žďárského okresu v 7. kole fotbalové východní skupiny I. A třídy bodovali.