Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Jsem průměrná ve všem, tvrdí šampionka ve víceboji

1. 3. 2021 10:00  |  Žďárský deník

Šťastné období momentálně prožívá Dorota Skřivanová, atletka Slavoje Pacov. Nejprve se stala mistryní republiky v halovém pětiboji, pár dnů na to získala bronz ve skoku dalekém. Atletice se přitom věnuje teprve sedmým rokem. „Dělám ji od patnácti. Ano, začíná se dříve, ale já předtím dělala thaibox,“ vysvětlila studentka práv. Pro královnu sportu ji objevila její středoškolská učitelka Petra Štěpánková. „Spolu s kamarádkou si nás vyhlédla na školních závodech. Protože sama závodila v Pacově, šla jsem do oddílu za ní. Byla mou první trenérkou,“ vzpomenula.

celý článek

Zápas rozhodl náš gól v oslabení, hodnotí vítězství nad Porubou Nekvasil

1. 3. 2021 06:40  |  Žďárský deník

Cíl splněn! Hokejisté Dukly dotáhli náročné domácí utkání s Porubou do vítězného konce a po výsledku 5:2 si připsali do tabulky velmi cenné tři body. Díky nim se tři kola před koncem základní části dostali na třetí příčku a jsou blízko přímému postupu do vyřazovacích bojů.

celý článek

Na jeden gól se vyhrávat nedá a nebude, utvrdil se třebíčský kouč Barvíř

1. 3. 2021 06:30  |  Žďárský deník

Moc se chtěli přiblížit čtvrté příčce v hokejové tabulce Chance ligy. K tomu však byla potřeba výhra nad pražskou Slavií. Jenže výběr Horácké Slavie sobotní duel na svém ledě kvůli špatné koncovce nezvládl a po prohře 1:3 se mu vysněný přímý postup do play-off o něco vzdálil.

celý článek

Změna u kormidla fotbalistů Hamrů, mužstvo převzal dosavadní asistent Zábranský

28. 2. 2021 10:45  |  Žďárský deník

Nový kouč nahradil Vojtěcha Zedníčka, který v průběhu podzimu zamířil k mládeži v mateřském Žďáru nad Sázavou.

celý článek

Dukla zadělala na výhru v prvním dějství, pomohla si úspěšnými přesilovkami

27. 2. 2021 19:54  |  Žďárský deník

Skvělá pětiminutová pasáž v první třetině zadělala na domácí výhru Dukly, která v utkání jednatřicátého kola Chance ligy porazila v CZ LOKO aréně Porubu 5:2. Tím se o další kousek přiblížila k přímému postupu do play-off, který si zajistí nejlepší kvarteto základní části.

celý článek

Třebíč si vylámala zuby na Michajlovovi. Souboj dvou Slavií vyhrála ta pražská

27. 2. 2021 19:25  |  Žďárský deník

Pouze jedna branka na důležité body nestačila. Hokejisté Horácké Slavie Třebíč na svém ledě přivítali pražskou jmenovkyni, která si domů odvezla vítězství 3:1.

celý článek

Lídr byl až příliš těžkou váhou. Házenkáři Nového Veselí na Karvinou nestačili

27. 2. 2021 18:55  |  Žďárský deník

Sobotní utkání přineslo největší vzrušení v závěru prvního poločasu, do akce se „zapletla“ také lavička celku z Vysočiny.

celý článek

Generálka bez vítěze. Vysočina s Duklou otočila skóre, vedení ale neudržela

27. 2. 2021 15:51  |  Žďárský deník

/FOTOGALERIE/ V posledním přípravném utkání jihlavští fotbalisté remizovali s druholigovým souputníkem Duklou Praha 2:2 (2:1). Pražané šli v duelu rychle do vedení, domácí ale do poločasu stav překlopili na svojí stranu. Konečnou remízu vybojovala Dukla v úvodu druhé části.

celý článek

Házenkáři Nového Veselí doma vyzvou vedoucí Karvinou. Postarají se o senzaci?

27. 2. 2021 05:50  |  Žďárský deník

Na Vysočině dojde na vzájemný souboj dvou celků z opačných pólů mužské extraligové tabulky.

celý článek

Budeme bojovat, zní shodně z tábora fotbalistů Moravce i Radešínské Svratky

26. 2. 2021 16:05  |  Žďárský deník

Oba kluby, jako jediné v letošním ročníku druhé nejvyšší krajské soutěže, na podzim nedokázaly ani jednou zvítězit.