Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 279

Auto-moto

(inzerátů: 36 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 48 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 35 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 16 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 36 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 16 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 2 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 18 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 3 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 16 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 38 , dnes vloženo: 0)


Prodám kolo Superior Team 24, převody 3x8, přehazovačka Shimano Acera, přesmykač Shimano Sis. Velmi dobrý stav.

Prodám kožené dámské boty české značky Jana. Velikost 37. V případě zájmu zašlu více fotek. Cena 200Kč.

Nabízím úplně novou nerozbalenou bavlněnou ložní soupravu značky Jimi-textil. Jedná se 2x povlečení na jednolůžko klasického rozměru 200x140 + 70x90cm. Cena za 300Kč/balení.

Prodám dřevěné patrové postele s úložným prostorem.VM Cena dohodou.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici pracovníka montáže přívěsů/instalatér. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Dvousměnný provoz. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici svářeč. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Dvousměnný provoz. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici elektrikář. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Dvousměnný provoz. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici obsluha ohraňovacího lisu. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Dvousměnný provoz. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici přípravář výroby. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Dvousměnný provoz. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici pracovníka montáže přívěsů. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Jednosměnný provoz! Nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned.

Prodám teddy kralicky více info na email

Hledáme ošetřovatel(ku) skotu na naši novou farmu Vídeň. Požadujeme kladný vztah ke zvířatům. Práce v kolektivu. Dvousměnný provoz. Ranní směna 7 hodin, odpolední 6 hodin.

Společnost Intermezzi s.r.o. hledá na HPP účetní pro svoje kanceláře ve Velkém Meziříčí. Náplní práce je zpracování účetní agendy (faktury přijaté, závazky, pohledávky, pokladny, banky, interní doklady – majetek, časové rozlišení, zápočty), měsíční uzávěrky včetně přípravy přiznání k DPH, kontrolní hlášení, celkový dohled na účetnictví společnosti, uzávěrkové operace a příprava podkladů pro DPPO, komunikace s úřady a daňovými poradci, příprava k daním. Požadujeme SŠ/VŠ ekonomického směru, odpovídající pracovní zkušenosti ke zvládnutí celé účetní agendy, znalost účetních a daňových standardů a postupů, znalost české legislativy (DPH, DPPO, DSL…), samostatnost, aktivní přístup, orientaci na detail, logické myšlení, přesnost, pečlivost, znalost práce v software QI výhodou. Nabízíme práci s pružnou pracovní dobou, v příjemném mladém kolektivu, firemní benefity (stravenky, vzdělávání, firemní akce). Platové ohodnocení 25.000,- - 30.000,- Kontakt: job@diamonddesign.cz, 773 799 290 - Jiří Rosecký, jednatel

Prodám zahradu ve VM, klidná část, bez elektřiny, voda ano (studna). Cca 600 m2. Cena 159.000,-Kč. Více informací na tel. 608 271 522

Katastrální pracoviště Velké Meziříčí přijme geodeta(tku), SŠ,VŠ. Nástup dle dohody. Nabízíme zajímavou práci a systém zaměstnaneckých a sociálních výhod. Kontakt: KP Velké Meziříčí, Třebíčská 1540, tel.č. 566 502 813, e-mail: zlata.hermankova@cuzk.cz, mobil č. 733 776 030

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist