CHYTKA - přijmeme zaměstnance

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 209

Auto-moto

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 40 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 35 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 13 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 8 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 28 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 21 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 4 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 6 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 2 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 16 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 21 , dnes vloženo: 0)


Prodám zachovalý sporák na tuhá paliva Fiko 80.

Prodám starší typ telefonu Nokia 6230i. Je v něm nová baterie, odblokování na všechny sítě a je k němu nová nabíječka. Cena 500,- Velká Bíteš, Velké Meziříčí osobní odběr. Jinak zašlu na dobírku (+99Kč).

Koupím overalky na spaní,pyžamka ve vel.86/92.Pěkné za rozumnou cenu.Nabídky na email.Děkuji.V.M.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU – ROZPOČTÁŘ. Náplň práce:  vedení ekonomického úseku  metodická podpora vedoucích služeb v oblasti finančního řízení  tvorba rozpočtů a sledování čerpání Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou Nástup: březen/duben 2018 Nabízíme: - smysluplnou, různorodou a kreativní práci,  prostor pro seberealizaci,  průběžné vzdělávání a profesní rozvoj,  možnost podílet se na zajímavých projektech,  zázemí stabilní organizace,  pružnou pracovní dobu,  zaměstnanecké benefity,  pracovní poměr na 1,0 úvazku. Požadujeme:  vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,  znalost podvojného účetnictví,  samostatnost a zodpovědnost,  výborné organizační schopnosti,  schopnost vést tým pracovníků,  aktivní spolupráci při zajišťování finanční stabilizace organizace,  trestní bezúhonnost. Uvítáme:  zkušenosti v oblasti účetnictví a tvorbě rozpočtů,  praxe ve vedoucí pozici. V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis, motivační dopis a Vaši představu o financování Oblastní charity Žďár n. S. v rozsahu max. jedné strany A4 na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou (obálku označte „výběrové řízení“) nebo na ochzr@zdar.charita.cz do 15. 3. 2018. Bližší informace: Ing. Jana Zelená, ředitelka Oblastní charity Žďár nad Sázavou, mob.: 777 755 656, e-mail: ochzr@zdar.charita.cz

Prodám dámskou zimní bundu Kenvelo vel. M - stav velmi dobrý. Cena 150,-Kč.

Prodám králíky křížené - otec moravský modrý x matka plemeno kalifornské. Datum vrhu - září 2017.

Nabízím pronájem pracovního místa v centru Velkého Meziříčí za účelem podnikání v kadernicke profesi.Vice info na tel.737428963

Čerpací stanice MOL ve Velkém Meziříčí, ul. Karlov, přijme zaměstnance na pozici obsluha čerpací stanice. Nabízíme hlavní pracovní poměr, 12 ti hodinové pracovní směny - nejsme nonstop a střídání krátkého a dlouhého pracovního týdne, moderní design interiéru čerpací stanice. čisté a příjemné pracovní prostředí, komplexní zaškolení (není nutná praxe). Požadujeme základní nebo středoškolské vzdělání, čistý RT, zdravotní způsobilost a chuť pracovat. V případě zájmu a pro více informací volejte na číslo 724 267 306.

Matraci 90 x180..cena 700kc vel mez

Nabízím sušené krmivo pro všechny druhy akvarijních rybiček,které NEKALÍ,NEBARVÍ vodu a NESMRDÍ.Zasílám 200gramu za 600kč na dobírku plus poštovné.Naše ryby ho prostě milují. Toto balení Vám vydrží dlouhou dobu.

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist