Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 160

Auto-moto

(inzerátů: 14 , dnes vloženo: 2)

Dětský bazar

(inzerátů: 24 , dnes vloženo: 2)

Dům a zahrada

(inzerátů: 29 , dnes vloženo: 1)

Elektro a počítače

(inzerátů: 5 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 3 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 28 , dnes vloženo: 2)

Reality

(inzerátů: 24 , dnes vloženo: 3)

Seznámení

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 5 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 8 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 19 , dnes vloženo: 0)


Prodám Fiat Punto 1.2 8V 44 kW koupené jako nové v dealérství Fiatu Křížovnická 1 Praha 1 v roce 2004. Posilovač řízení včetně funkce city, klimatizace, dálkový centrál, elektrická přední okénka, construkt, výškově seřiditelné sedadlo, 2x airbág, bezpečnostně pískovaná okna, stříbrná metalíza. VIN pro ověření stavu kilometrů ZFA 18800005275150 Fiat v krásném stavu bez koroze, minimum venkovních kosmetických vad, interier jako nový, najeto 106 000 km. v roce 2012 vozidlo přestavěno na ruční ovládání firmou Iroa-HDC Blednova718 Praha 8 na kompletní ruční ovládání od firmy Guidosimplex v hodnotě 75000 Kč . Ruční ovládání plynu, brzdy, spojky plně automatické, včetně automatických rozjezdů do kopce vše plně funkční. Možnost přepínání mezi ručním a standartním řízením, Úprava nikterak neomezuje běžné řízení, vše zapsané v TP. STK do 22.12.2022. Vhodné jak pro invalidu, tak na běžné použití, jako třeba dojíždění za prací, nebo pro ženu s dětmi po městě, popřípadě začínajícího řidiče na naučení. Výborná spotřeba jsem třetí majitel, vzhledem k velmi dobrému technickému stavu, je předpoklad, že by vůz měl i nadála procházet STK bez větších problémů. Cena 37000 Kč

Pro moji osobní potřebu koupím byt 1+1 1+kk ve Velkém Meziříčí, platba hotově

cena dohodou.

cena dohodou.

Koupím garáž ve Velkém Meziříčí a blízkém okolí, cena dohodou. Prosím volejte. Moc děkuji.

Požadujeme: středoškolské nebo vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením, praxe v oboru min. 5 let, znalost podvojného účetnictví, ekonomické a analytické myšlení, pokročilá znalost práce na PC – MS Office, samostatnost, pečlivost a spolehlivost, výborné komunikační a organizační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, výborná znalost vyhlášky č. 410/2009 Sb., zákona č. 250/2000 Sb., vyhlášky č. 114/2002 Sb.; Výhodou: praxe, manažerské dovednosti, znalost programu Ginis Express; Typické činnosti vykonávané na této pozici: samostatné vedení účetnictví účetní jednotky – hlavní a doplňková činnost, provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou, zpracování DPH, Pomocného analytického přehledu, sestavování rozpočtu organizace, jeho sledování a návrhy opatření, plnění funkce správce rozpočtu a hlavní účetní, tvorba reportů a statistických výkazů, evidence majetku, datová schránka, spisová služba, zadávání smluv na portál příspěvkových organizací a do registru smluv, vedení pracovníků ekonomického oddělení, kontrolní a řídící činnost; Nabízíme: odbornou práci v moderním zařízení, podporu dalšího vzdělávání a osobního růstu, 5 týdnů dovolené v kalendářním roce, příspěvek na stravování - oběd za 25,-- Kč, příspěvek na penzijní nebo důchodové připojištění, příspěvek z FKSP do výše 5.000,-- Kč /rok, zvýhodněné volání - T-Mobile Benefit; Předpokládaný nástup: dohodou; Zájemce předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat: jméno a příjmení, titul zájemce, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, datum a podpis zájemce; K přihlášce je nutno doložit: motivační dopis, strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měs.; Přihlášky pošlete e-mailem na adresu: bartosova@domovvm.cz nebo zašlete na adresu domova Více informací naleznete na: https://www.domovvm.cz

Stavebnice 200 Kč

Stavebnice za 200

Kolo koupene sport drapela jako nove synovi malé

Nabízím k dlouhodobému pronájmu slunný cihlový byt 2+1 78 m2 na ulici Karlov ve Velkém Meziříčí. Byt se nachází v 1. patře. K dispozici je kuchyňská linka se spotřebiči, sklep, prostorná zahrada, garáž a další plochy k parkování. Pouze solventní zájemci, bez zvířat. Vytápění samostatné, elektrické. Nájem: 12 000, + energie dle spotřeby nájemce, vratná kauce 25 000 kč.

Prodám samce a samice burgunského králíka, čistokrevné cena 350 Kč

Prodám pšeničnou slámu ve velkých balících 120,za ks 300 Kč

Dlouhodobě pronajmu zachovalý a prostorný cihlový byt 2+1, po částečné rekonstrukci před 15 lety. V případě zájmu v něm mohu nechat k dispozici lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu s grilem, pračku, satelitní parabolu a televizi, 2 prostorné skříně. Byt se nachází ve velmi klidné části města, budova je kompletně zateplená, vysokorychlostní internet v domě. Širokosortimentní prodejna ve vzdálenosti cca 100m, vše důležité v dosahu – téměř v centru města. V bytě je el. topení, plastová okna + 2 sklepní prostory v suterénu. Možno využívat také společné prostory v objektu (kočárkárna, sušárna), parkování u domu. Byt je volný. Volejte, prosím, pouze v pracovní dny mezi 16. a 17. hodinou na tel. č.: 730918983.

Americkou lednici Samsung RS68A8841B1/EF černá/nerez, nová, zabalená sleva, nyní 25.000,- telefon 605 516 069

Co vás čeká: Poskytování technického poradenství, zpracování cenových nabídek a objednávek. Navrhování skleněných konstrukcí (interiér / exteriér). Komunikace se zákazníky, podílení se na aktivním vyhledávání obchodních příležitostí. Podílení se na zajímavých projektech (od rodinných domů až po obchodní centra). Požadujeme: Vzdělání – min. střední s maturitou. Zkušenosti na obdobné pozici a orientace ve stavebnictví (interiéry) výhodou. Dobrá znalost práce na PC. Samostatnost, spolehlivost a flexibilitu, chuť učit se novým věcem, technické myšlení. Komunikativní a reprezentativní vystupování, organizační schopnosti. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni až 30 000 Kč. Platové podmínky v závislosti na růstu dovedností a znalostí. Měsíční odměny a prémie dle motivačního programu. Příspěvek na obědy 82,- Kč. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Podpora zkušeného projektového a obchodního oddělení, možnost seberealizace. Zázemí a stabilní práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist