MV Sorting s.r.o. - Přijmeme zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

SEŘIZOVAČ DLOUHOTOČNÉHO VÍCEVŘETENÉHO SOUSTRUHU až 50.000Kč

Platnost inzerátu vypršela!

Nabídka vložena 7.8. 2020 10:00 inzerát č. 23392

Co vás čeká: seřizování a obsluha dlouhotočných vícevřetenových automatů po zaučení na daný typ, provádění výměny nástrojů, materiálu, přehození programu a následně bude seřizovat a upravovat rozměry dílů, tak, aby byly ve specifikaci dle výkresu, absolvování školení v Německu, zaštítění přesunu technologie dlouhotočných vícevřetenových automatů do ČR, vedení týmu spolupracovníků, zaučování spolupracovníků, optimalizace výrobních procesů. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: SOU/SŠ vzdělání technického zaměření, znalost AJ nebo NJ výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, zkušenosti s obsluhou a nastavováním dlouhotočných automatů Schuette, Index, Tajmac apod., zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, praxe v oboru podmínkou, technické myšlení a chuť řešit „problémy“ na stroji – hledat řešení. Výhodou bude, pokud budete umět: komunikovat v cizím jazyce AJ nebo NJ, Co vám můžeme nabídnout: zaměstnání ve stabilní společnosti, firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, firemní oblečení, stravenky, závodní stravování, cafeterie, termohrnek a další), mzda až 50 000 Kč Nástup: IHNED Přijďte se podívat, jak to u nás ve firmě funguje!

Kontaktní údaje:
Koudelová Petra
563031231
hr-cz@jopp.com

(Celkem 1 fotek)

TOPlist