Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Prádlo Diana

Poslední aktualizace: 2. 11. 2015 Opravit údaje

PradloDiana.cz je to pravé místo pro ty, kdo nechtějí mezi módou a pohodlím dělat žádné kompromisy. Ať už hledáte podprsenku, plavky, pyžamo či spodní prádlo pro sebe, nebo jako dárek pro svého partnera, díky široké a stále se rozšiřující nabídce si výběr užijete.


Kontaktní údaje

Adresa: Bednaříkova 2893/1a
628 00 Brno
Telefon:
514 514 238
E-mail:
Web:
IČ / DIČ 26909391 / CZ26909391
více kontaktních údajů  

Nabídka produktů a služeb

  • Nabízíme výběr z nepřeberného množství dámského prádla. Především podprsenky, kalhotky a tanga, korzety a erotické prádlo, těhotenské prádlo, stahovací prádlo, noční košilky, župany a mnoho dalšího.
  • A pánové? Ti si u nás také rozhodně přijdou na své. V Prádlo Diana pro ně máme boxerky, trenýrky, slipy, trička a tílka, dále funkční prádlo, erotické prádlo, pyžama, plavky, a samozřejmě mnoho dalšího.
  • Prodáváme také dětské prádlo, a to jak dívčí, tak chlapecké. Pro svoje nejdražší tak na jednom místě najdete plavky, pyžámka i roztomilé dětské ponožky.

Sleva až 50% na dámské prádlo, plavky, pyžama ...

PradloDiana.cz je to pravé místo pro ty, kdo nechtějí mezi módou a pohodlím dělat žádné kompromisy. Ať už hledáte podprsenku, plavky, pyžamo či spodní prádlo pro sebe, nebo jako dárek pro svého partnera, díky široké a stále se rozšiřující nabídce si výběr užijete. 

Zařazení v kategoriích


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
TOPlist