Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

Bystřice poprvé v sezoně bodovala

22. 8. 2016 13:22  |  Žďárský deník

Bystřice nad Pernštejnem, Hodonín – Fotbalisté Bystřice mají první výhru v sezoně. Svěřenci trenéra Martina Maši porazili ve 3. kole divize D nováčka z Holešova.

celý článek

MSFL: Třebíč i Velké Meziříčí před derby vyhrály

22. 8. 2016 13:17  |  Žďárský deník

Brno, Velké Meziříčí - Fotbalisté Třebíče i Velkého Meziříčí si ve 3. kole MSFL připsali vítězství. HFK uspěl rozdílem třídy na hřišti Líšně a Velké Meziříčí před nedělním derby v Třebíči přestřílelo Kroměříž.

celý článek

Křoví otočilo bláznivou přestřelku z 3:6 na 8:6

22. 8. 2016 12:21  |  Žďárský deník

Vysočina – Obrat jako hrom! Fotbalisté Křoví ve 3. kole I. B třídy – skupiny B totálně zpackali úvod zápasu. Rychle prohrávali 0:3, po čtvrté trefě Ganzwohla z 57. minuty pak 3:6, přesto dovedli zápas do vítězného konce. Čtyřmi góly se blýskl Lukáš Němec.

celý článek

V Chotěboři se hrálo 80 minut bez gólů, pak byly k vidění hned čtyři

22. 8. 2016 09:10  |  Žďárský deník

Vysočina – Nejprve to vypadalo na bezbrankové utkání, ale deset minut před koncem se začaly dít věci. Chotěboř ve 3. kole fotbalového krajského přeboru nasázela Okříškám v závěru čtyři góly.

celý článek

Prognózy nelhaly, v derby Polné s Vrchovinou padlo hned osm branek

22. 8. 2016 09:04  |  Žďárský deník

Vysočina – Fotbalisté Polné a Vrchoviny potvrdili, že v jejich vzájemných zápasech padá spousta branek. Ve 3. kole divize D jich na stadionu Slavoje padlo hned osm, z výhry se nakonec radovali domácí.

celý článek

Rezerva Vrchoviny v domácí premiéře padla

22. 8. 2016 09:01  |  Žďárský deník

Žďársko – Povedený vstup do I. A třídy doma nepotvrdili. Fotbalisté Vrchoviny B nezískali ve 3. kole z domácí premiéry ani bod.

celý článek

Šerm, to je nejen umění, ale i láska doslova na celý život.

20. 8. 2016 08:14  |  Žďárský deník

Havlíčkův Brod – V letošním roce slaví šermířský klub v Havlíčkově Brodě krásné 60. výročí.

celý článek

Na Ukrajince už si okolí zvyklo. A co Tunisan?

19. 8. 2016 14:08  |  Žďárský deník

Štěpánov nad Svratkou - Fotbalový klub ze Štěpánova nad Svratkou patří už přes deset let za útočiště hráčů z Ukrajiny. Jak se vůbec do Štěpánova dostali, kdo všechno už jím prošel a jak vznikl poslední přestup?

celý článek

Hokejový útočník Machala: Každý do toho dal srdíčko, drželi jsme spolu

18. 8. 2016 14:54  |  Žďárský deník

Žďár nad Sázavou - Obrovský úspěch. Česká hokejová reprezentace do osmnácti let se dočkala. Na Memoriálu Ivana Hlinky získala první titul a sesadila po osmi letech z trůnu Kanadu.

celý článek

Velká Bíteš? Pro mě ideální štace, pochvaluje si Chlup

18. 8. 2016 10:42  |  Žďárský deník

Velká Bíteš - Bylo poměrně překvapením, když tahoun třetiligových fotbalistů Třebíče Jiří Chlup v létě na poslední chvíli zakotvil ve Velké Bíteši. Třicetiletý středopolař se tak stal největší posilou divizního nováčka, kterému o víkendu v domácí premiéře pomohl k výhře nad Polnou.